Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni akarok, akkor a zumba jó?

Fogyni akarok, akkor a zumba jó?

Figyelt kérdés
sok helyen hallottam már róla,meg ajánlották is többen már.Most töltök egy zumba dvd-t.szerintetek lesz hatása ha intenzíven csinálom,és mellé diétázom is úgy csínnyán???esteleg tapasztalatokat is kérek:)
2010. szept. 20. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

"Csínnyán" akarsz diétázni, szóval semmi nem lesz belőle, előre elmondom neked. Ilyen hozzáállással b@szhatod kb.

Hogy lehet "csínnyán" diétázni??????? Hét napból hatban telezabálod magad, majd a 7. nap eszedbe jut, hogy kéne fogyókúrázni, szóval az abáltszalonnát akkortól kezdve teljes kiörlésű kenyérrel eszed, illetve mangalicazsíros tejelkiőrlésű kenyeret eszel, mert az egészséges. Kb így képzellek el

2010. szept. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj többet szerezni, mert egy idő után unalmas lesz. Én is azért hagytam abban, mert mindet amit találtam neten azt meguntam vagy 2 hét után. Amúgy jó, hogy táncos, ki lehet fáradni tőle rendesen, de nekem valahogy nem vált be =(.
2010. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a zum??
2010. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.lehet te ezeket eszed,nálam azt jelenti hogy csínnyán,hogy nem éheztetem ki magam,hanem napi 5x keveset..idiót-.-'

2.már van 4 féle váltva csinálom,és egyébként enneks egítségével már 1 hét alatt -1,5 kg.:)

3.zum?itt zumbáról van szó..googlea barátod:P

2010. szept. 27. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
3. Ahhoz képest, hogy te is erről kérdezel, elég bunkónak hangzik a "google a barátod". Neked is barátod lehetne.
2011. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy hét alatt lement 1,5 kg és már csinálod akkor mi a trabukos kékkupakos lóf.aszért kérdezed, hogy lehet-e vele fogyni??????
2011. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!