Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen volt a mai étrendben,...

Milyen volt a mai étrendben, ha célom a testsúlycsökkenés?

Figyelt kérdés

reggeli fél8kor: cerbona müzli hideg házi tejjel

délelőtt 1db alma

ebéd: 1 kisebb tál húsleves, csirkemmel néhány szem sültrkumplival

vacsora fél5: 2db pirított kenyér margarinnal+ egy kicsi parízer +1 bögre kakaó + szőlő

emellé már ma kb 2 liter vizet megittam, és most már csak inni fogok, enni nem

Valamiért úgy érzem, hogy sokat ettem és bűntudatom van. Mert ennél kevesebbet szoktam. Főleg vacsorára. Azt hiszem azt most túlzásba vittem. Remélem azért még ez nem fog meglátszani, és ledközelebb próbálom magam fékezni. Szerintetek? Ja és még tervezek mára 20 perc biciklit plusz egy kis tornát.

( amúgy a margarin hízlal? )


2010. szept. 19. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a súlyod akarod csökkenteni, akkor ch-t kevesebbet kell bevinni, s azt is csak reggel. Értsd: a vacsorád nem volt jó. Délutántól már fehérjés ételeket kellene enni. A kis torna helyett is inkább biciklizz, sokkal hatásosabb. Egyébként fél 8 körül fekszel? Mert ha csak később, akkor még egyszer enned kellene. Egyébként meg, ha egy nap rosszul eszel az nem fog meglátszani, ha a többi nap rendesen eszel. De ezt már annyian elmondták, így nem koptatom a billentyűzetet tovább.
2010. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a sültkrumpli és a kakaó nem kellett volna.Vegyél light margarint.
2010. szept. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A sültkrumpli hizlal. 1 tányér 500 kalória ha nem több.
2010. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a krumpli kb 5-6 szem volt... de mind1. köszönöm a válaszokat
2010. szept. 19. 18:00
 5/7 anonim ***** válasza:
koplalás helyett enned kéne, ez max 1000-1200 kcal, ami egy átlagos ülőmunkát végző nőnek rohadt kevés
2010. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azt mondod kevés ?:O:O:O
2010. szept. 19. 19:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt önmagában kell enni, a vacsorához a kakaó és a parizer sem kellett volna. Leves és krumpli helyett nagy adag saláta kellett volna a csirke mellé. A leves kitágítja a gyomrot közvetlenül utána ne egyél mást.
2010. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!