Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért válhatott be az ismerőse...

Miért válhatott be az ismerőseimnek ez a diéta (-10-12kg/hó)?

Figyelt kérdés

80 és 96 kg-ról indultak...

Napi háromszor 5 szelet teljes kiörlésű barna toast kenyér valami feltéttel (sajtkrém,méz,lekvár,májkrém) és kizárólag víz egész nap.


2010. szept. 19. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát mert ez semmi kaja

amúgy egészségtelen, semmi zöldség, gyümölcs, fehérje..

2010. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Elsőnek igaza van! Ebben semmi tápanyag sincs és hosszabb távon kifejezetten káros. El kéne felejteni ezt az időszakonként diétázós baromságot. Mozogni kell rendesen és hasznos tápanyagokat bevinni(ez persze nem egyszerű, nézd meg a testépítőket például, hogy mit szenvednek a kajálással).
2010. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kalóriában kevés, összetételben szar.

És... ha elkezdenek normálisan kajálni, egyből visszahíznak sokkal többet.

Mellesleg a havi 10-12 kilót nem veszem be, szerintem te se hidd el.

1 kg fogyáshoz 7500-zal több kalóriát kell elégetned, vagy bevinned, mint amire szükséged van.

12 kilónál ez 90000 kcal.

1 napra 90000/30= 3000

Na most, egy felnőtt nőnek kb. 2000 kalóriára van szüksége naponta, vagyis összesen. Ha egyáltalán nem ettek volna semmit, akkor sem tudtak volna ennyit fogyni - hacsak nem betegek.

2010. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Csak hogy ezesetben nem csak zsírt fogyott, hanem nagy valószinűséggel izmot is!

Plusz persze víz is ürült a szervezetéből.

2010. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vált be nekik.A testzsír %uk,minimálisat csökkenhetett,de a 90-95%-át izom térfogatból adták le,ezt mutatta a mérleg.Ennyi.
2010. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam ma,csak kenyeret ettem.A nap elején nagyon rosszul voltam,szédültem,fájt a fejem,után délben a hasam,és hányingerem volt,feszült a hasam.Estére meg felpuffadtam,pedig futottam is mellé...úgyhogy eddig semmi jó eredménye nincs,kár,hogy bedőltem,látom,hogy hülyeség.Biztos előtte sokat zabáltak,csoki minden mennyiségben,onnan nem nehéz ezt elérni.Én viszont egyáltalán nem szoktam kenyeret enni...Szerintetek még jóvá lehet tenni,ha gyorsan abbahagyom?Remélem nem fogok hízni maradandóan...emiatt...!!:-(
2010. szept. 19. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!