Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni akarok kicsit de...

Fogyni akarok kicsit de mindig nagyon nagy hibába esek, hogyan csináljam? (lent)

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy hiányzik az esti evés, nem vagyok extra elhízott, 4-5 kilót kéne leadnom. Az a baj, hogy minden egyes nap késő délután felé azt mondom magamnak: na inkább majd holnaptól, de már kb egy hónapja így megy. Mindig megéhezek, és akkor majd holnaptól majd holnaptól, de akkor ugye ki kell használni hogy ez az "utolsó" nap amíg ehetek így minden este annyit kajálok mintha tényleg ez lenne az utolsó. Nem sikerül leszoknom róla. Így meg pont az ellentétét érem el a fogyásnak.
2010. szept. 16. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan egyél rendesen csak iktass be sportot.
2010. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mondjuk ne mond azt hogy majd holnaptól, hanem ha éhes vagy, simán egyél egy joghourtot, hozzá teát, vagy valami ehhez hasonlót..
2010. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

meg kell találni az örömöt a kis étkezésben

szóval meg kell tanulni "visszaidőzíteni" az evés élvezetét... nem tudom elmagyarázni,de az agyadban kell átprogramozni az evés örömérzetét


én is így voltam, hogy még utoljára hadd zabáljak mindent be. de aztán csak pár napig ettem kevesebbet, és a gyomrom kisebb lett, és most az az egészséges mennyiségű étel tölt be, nem a kétszerese.


nekem így sikerült 10 kilót fogynom és azóta is tartom

naponta ötször eszem (este is mindig), de a gyomrom kisebb, és így pont elég és tudom élvezni minden étkezésemet, mert nem ácsingózom többre.

2010. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja, és így, sok kisebb étkezéssel mindig friss vagyok, nincs tele a gyomrom, rengeteg energiám van, jól érzem magam stb... ezért is undorodom már a nagy evésektől, és már attól rosszul leszek, ha kicsit több kaját kell lenyomni a torkomon. egyszerűen egy idő után visszatérsz a szervezeted normál igényére, és nem is vágysz több kaját magadba nyomni, mert érzed, hogy természetellenes a gyomrodnak. nálam legalábbis így volt, pedig nagy zabálós voltam mindig.
2010. szept. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

este tényleg nem jó telepakolni a gyomrot - ez tapasztalat :))) volt pár forgolódós éjjelem emiatt.

mondjuk, meg lehet találni azokat az ételeket, amelyek egészségesek és finomak, de nem zsír-gyarapítóak. ezeket akár örömmel is fogyaszthatod. :)


nékem ilyen a grillezett csirkemell-filé, a tojásfehérje és a natúr joghurt. ^^ gyümiket nem szeretem, de a tejet igen. ha úgy érzem, zabaroham közeleg, akkor tartok egy tej-napot. másfél liternél több nemigen megy le belőle a torkomon, akárhogy imádom. :)


remélem, segítettem

2010. szept. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

22.16 neked úgy sikerült lefognyod hogy mindent ettél amit azelőtt csak mindenből kevesebbet?

köszi mindenkinek a válaszát!

2010. okt. 13. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!