Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sportolok, de a táplálkozásoma...

Timido kérdése:

Sportolok, de a táplálkozásomat nem tudom. Segítenél?

Figyelt kérdés

Napi rendszerességgel futok 35-45 percet, de az étkezésem az KO.

Sajnos olyan vagyok, hogy ha sokáig nem eszem, akkor falok.

tehát amikor hazaérek a suliból, olyan szinten éhes vagyok, hogy még a kakaóport is képes vagyok megenni. Hogyan küszöböljem ezt ki? vagy miket egyek és mikor? hogyan?

a hülye iskola miatt a jól bevált étrendemnek annyi. :( a suliba nem szoktam enni. csak előtte és utána.


2010. szept. 16. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

suliba vigyél szendvicset, gyümölcsöt, joghurtot

esetleg ami itthon elkészítettél és nem kell melegíteni meg nem is romlandó

pl csirkemell csíkok salátával, zöldséggel, vagy kevéske rizs hozzá, itthon jól megmelegíted úgy kb 10 percig és még délre is meleg:) csak egy tipp de nekem beszokott válni

2010. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Morals válasza:
jól mondta az előttem szóló, a lényeg, a minőségi, fehérje és összetett szénhidrátokban dús kaja, napi 5-6 étkezésre elosztva. Jól fogsz kinézni, sokat ehetsz, de ne egyed tele a hasad, s az anyagcseréd is kiváló lesz.
2010. szept. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!