Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem eddig? 2 kilót...

Sokat ettem eddig? 2 kilót akarok fogyni

Figyelt kérdés
3 abonett reggel, és 3 fahéjas étcsokis keksz. (házi) Most meg 30 g kandírozott kesudió, egy étcsokis muffinnal. Mennyi ez? Nem akarok visszahízni.
2010. szept. 15. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Cukrot eszel cukorral, meg zsírt... Nem csak a kalória számít, hanem, hogy miből van, az is... De mindegy, ezt leírjuk itt naponta 1000-szer.
2010. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó, tudom, hogy szar kaja. De hány kalória volt???
2010. szept. 15. 14:42
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hány kcal,ha egyszer nem jó a fogyókúrába?

Meg honnan tudjuk,hogy mivolt abba a kekszbe,mikor házi?-_-"

Abonettre rávan írva,de ált 17kcal egy.Akkor azt szorozd meg hárommal.

Kesudióra is rávan írva.

Muffin,ha bolti akkor lehet 200körül is,ha nem bolti akkor honnan tudjuk?

2010. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rajta van az abonettes dobozon, a kekszes zacskón, és a kesudióson is... Egyébként kb. 600, ügyes vagy, csak így tovább... nyominger :D Fehérjét nehogy egyél, az ártana az amúgy is egészséges életednek!
2010. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Húha kicsit többet pisilsz és máris eltünt a 2 kilo....imádom ezeket a kérdéseket,és a kérdezőket is akik nem tudnak visszaolvasni....de akinél ennyit számit 2 kilo,az tuti valami pálcika gebe.



Rajtam nem látszik 60 kilonál,pedig formás vagyok....ha soknak érzem,előszedek egy másik mérleget ami lefele csal:))))

2010. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Neked nem szóltak, hogy szénhidráttal nem lehet fogyni csak hízni?
2010. szept. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te biztos boldogtalan vagy....én 22kg akartam fogyni,de boldog vagyok vele.
2010. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem a kalória a lényeg, ugyanis ha így eszel, ahogy most, vagyis cukrot cukorral meg zsírral meg szénhidráttal, egyrészt leépül az izmod, másrészt hízni fogsz
2010. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
..az agya már leépült...
2010. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, tök mindegy, hogy számolod-e a kalóriát, mert ha ezen az étrenden élsz továbbra is, igencsak megsínyled, mind az alakod, mind az egészséged szempontjából és igenis hízni fogsz.

A kalóriákat pedig számold ki magadnak! Nem vagyok a barátod és az ismerősöd sem, hogy szívességből megnézzek egy olyan dolgot, amit te magad is meg tudsz nézni 5 perc alatt. A házi süteményben meg honnan tudjuk miből mennyi volt??

2010. szept. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!