Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vélemények? Tanácsok

Vélemények? Tanácsok

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Reggeli: tk nutellás kenyér vagy lekváros vajas sonkás sajtos

banán , alma , körte stb

10órai: joghurt aszalt áfonyával és zabbal, répa, vagy valami gyümölcs


ebéd: milánói, csirke hús, hal, zöldségek, gyümölcs kenyér és hasonló társai már nincsnek egész nap


vacsora mozzarellás paradicsom saláta vagy valami joghurt és zöldség vagy tojás


1,5 liter citromos víz, 1 liter csapvíz, 3 bögre zöld tea de ez változó hogy milyen és még 2 pohár c vitamin és vas pezsgőtabletta


60 perc minden nap aerobik


vélemények mit csinálok rosszul mert a fogyás abba maradt??? pedig mindent ugyan úgy csinálok eddig 6 kilót fogytam..de még szeretnék 5 kilót (20L/167/61)


2010. szept. 15. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
reggeli az teljesen rossz. ha fogyni akarsz felejtsd el a lekváros illetve nutellás kenyeret. teljes kiőrlésű kenyér sonkával egy kis zöldséggel ideális lenne vagy gyümölcs vagy zabkása. a többi az szerintem jó
2010. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
háát jó, de valahogy úgy érzem és ezért undorodok tőle egyben hogy a sonkáknak és a sajtoknak semmi köze ahhoz amik egykoron voltak a nutellás dolog pedig igen ritka a lekvár pedig saját tehát tudom mi van benn én ugy gondolom hogy egy kanál eperlekvár egy tk kenyére sokkal jobb mint egy isten tudja miből készült sonka:D de a sajtot szeretem házilag veszem de sajnos nagyon zsíros így azzal is csínyán kell bánom
2010. szept. 15. 13:16
 3/10 anonim ***** válasza:
A reggeli az tulzás a "lekváros vajas sonkás sajtos" részt hagyki a nutellás elmegy de...,és a csapviz sem a legnyerőbb de tetudod. Amugy jó 61 kiló.
2010. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem eszek mindent reggelire..vagy ezt vagy azt :D nem tudom a csap vízzel mi a baj szerintem sokkal jobb mint az ásvány víz amiből napi 2 dl nem is lehete többet inni, de ezt már mindenki döntse el magának és ha majd egyszer megtehet akkor addok pénzt különleges víztisztító kügyükért:D
2010. szept. 15. 13:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja,a nutella az még normál étkezésnél is kemény minden nap,diéta alatt meg nem kell,mert linkre edzel.

A mozgás után kellene valami gyorsan felszívódó fehérje pl tejsavó.

Estére meg nem saláták,hanem lassan felszívódó fehérje pl túró.De 4-5 tojás fehérje is jó.

A fogyás meg azért maradhatott abba,mert a szénhidrát mennyiséget pont elégnek tartja a tested.Ha csökkented,a testzsír is csökkenhet.

2010. szept. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem minden nap 1 éve ma ettem először reggelire egyébként csak megemlítettem mert mivel megvettem úgy gondoltam hogy jó lesz hébe hóba reggelire de már nem kell xD nem élek tejsavóprorral mert gőzömsincs miből van a túró okés, és akk ezek szerint csökenteni kellene a szénhidrátot és több fehérjét enni de akkor mit lehet enni reggelire ami a munka mellet ami csöppetsem könnyű kitart 11, 12-ig??:D
2010. szept. 15. 13:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem eszel egy csomó jó dolgot mert nem tudod miböl van...honnan tudod mi van a capvizben pl??és a nutellában???elolvastad már mi van ráirva???

Kenyerek(fehér) és édességek,tészták felejtősek ha fogyni akarsz.


Menj edzeni,én ugyanis 160/60nal jol érzem magam,nem vagyok kövér,de gebe se akarok lenni.inkább formálódj.

2010. szept. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hát ne haragudj de nagyon jól tudom mi miből van, szerintem pedig a napi 60 perc tökéletes mert ha túl sokat edzem egyszerűen nem megy a munka:(


mindent házilag szoktam elkészíteni amit csak tehetek így igen jól tudom miből van soha nem iszok cukros löttyöket sok zöldséget gyümölcsöt eszem, a nutella pedig egy igen nagy tévedés volt XD nem is tudom mit gondoltam:D

2010. szept. 15. 15:19
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez teljesen jó étrend ne hallgass olyanokra akik szerint már csapvizet se lehet inni.
2010. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Morals válasza:

Amit ebédre és vacsorára eszel, az az ideális, a reggelit pedig nagyon nem értem.

Reggelire zabpelyhet javaslok, kis tejbe áztatva, mézzel ízesítve. Egyéb alternatíva a tojásomlett, olivaolajon elkészítve kb 2 perc.

2010. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!