Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kéne ennem (vagy mit...

Mit kéne ennem (vagy mit nem), amitől a fenekemre is menne a kiló, nemcsak a csípőmre?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya alakom van, igazából nem vagyok kórosan elhízott, de van rajtam felesleg, és az mind a csípőmön van. Fenekem egyáltalán nincs (illetve hihetetlenül lapos). Diétával és tornával csak annyit érek el, hogy tűrhető a csípőm, de a fenekem ugyanolyan lapos. Mit kéne tennem?
2010. szept. 14. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Pfffff.... ugye ezt nem gondolod komolyan? Gondolod, van olyan kaja, ami majd szépen a seggedre rakódik, hogy ellensúlyozza a csípődet?

Az, hogy ki hova hízik, seggre, combra, vagy csípőre és hasra, sajna genetika. És ahhoz, hogy szebb legyél, kevesebbet kell enni, sok zöldséget és húst, és semmi csoki-csipsz-kóla. És emellett el kell menni hetente háromszor edzeni vagy futni.

2010. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Légyszíves máskor kicsit jobban olvasd el a kérdést :) Egy szóval nem mondtam hogy sokat eszem, és nem járok edzeni. Pont az volt a kérdés hogy van e valami amivel rá tudnék segíteni, mert a diéta, meg torna csak fogyaszt, de a fenekem ugyanolyan lapos.
2010. szept. 14. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt írtad hogy van rajtad felesleg, a csípődön. Ez nekem azt jelenti, hogy nem eszel keveset, legalábbis magadhoz képest biztos nem, különben nem lenne felesleged. De ha csak egy egészséges zsírrétegre gondolsz, és nem vagy kövér, akkor is igaz, hogy ez teljesen genetikai adottság, hogy kinek a teste hova rakja a zsírt. Szóval nem tudsz változtatni rajta, vagy fogysz, és akkor lemegy a csípődről is, vagy megpróbálsz még többet mozogni, fenékizomra gyúrni, hátha változik a feneked. De bármit is eszel, ha eddig nem ment a fenekedre zsír, akkor ezután se fog. Szóval evéssel szerintem ez nem fog megoldódni.
2010. szept. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre voltam kíváncsi
2010. szept. 14. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Nah a recept: SOK fehérjét egyél (csirke/pulykamell, hal, tojás, szírszegény túró) és ne mellőzd a minőségi szénhidrátot sem (zabpehely, rizs, lencse, bab). Ehhez viszont edzőteremben kell edzeni, méghozzá nagy súlyokkal: nyakadba kapod a rudat és guggolás, kézisúlyzókkal kitörés, lábtológép, csigás fenékgép, lábsúllyal végzett gyakorlatok. Emellett ne hagyd ki a felsőtestet sem!
2010. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Súllyal kell guggolni,kitöréseket csinálni kb így.

http://www.youtube.com/watch?v=oTPEIHPFNQI&p=B4A854EB853C02C..

Étkezésben meg csökkenteni a szénhidrátot és elég fehérjét bevinni az izom megtartáshoz,ne adj Isten a farizom fejlődését elősegítendő.

2010. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!