Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne minél kisebb a...

Hogyan lehetne minél kisebb a hasam?

Figyelt kérdés

Elég nagy hasam van, kb 85-90 cm,65 kg vagyok és 170cm. Nagyjából megtanultam már eltakarni. A táplálkozás mellett mit csináljak hogy menjen le belőle valamennyi? Szerintetek úgy hatásosabb, ha aerob mozgást végzek és utána hasizom gyakorlatokat?

18/L


2010. szept. 14. 15:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

18.44 és ha valaki azt mondaná, hogy egyél négylevelű lóherét? Basszus ez hihetetlen... Minden ilyen értéktelen kiegészítőt el lehet adni azzal a dumával,hogy "persze mellette mozogni kell, meg nem lehet zabálni!" Aztán az ember diétázik és mozog, végül azt hiszi a csodaszertől fogyott... hihetetlen.

A bringától fogytál, nem a csodasz@rtól :)

2010. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogyózol, legelőször mindig a hasról megy le a felesleg :) Az meg hülyeség, hogy ne csinálj hasizomgyakorlatokat, hájasabb nem leszel tőle, sőt! Esetleg annyi, hogy eleinte felszedhetsz egy kis izmot, de az nem látszik meg annyira feltűnően (megjegyzem, én Rubint Rékás dvd-kre szoktam tornázni, és sztem nagyon kemény, úgyhogy ajánlom neked is :D). Kitartás, én szurkolok neked :)
2010. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Futással és étrend változtatásával lehet csak kordában tartani a pocakot:) Semmi mással.Sok sikert:) A hasprésekkel pedig formálhatod,erősítheted.
2010. szept. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!