Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 150 felülés segít abban,...

Napi 150 felülés segít abban, hogy kisebb hasam legyen vagy nem? És ha nem miért nem?

Figyelt kérdés

Persze diétás étrend mellett.

18 kilót fogytam már, (nem 1 hónap alatt)de még mindig nagynak találom a hasam, mivel lehet azt formálni?

Sokan mondják, hogy a felülés, hasprés nem segít, miért nem?

Kardiozom,súlyzóval is tornázok, tényleg minden egyes nap edzek, ki nem hagynám, mindenem szépen formálódik, de a hasam még mindig nagy.


2011. márc. 21. 17:33
 1/2 anonim válasza:
Szerintem folytasd az edzést egy idő után a hasad is elkezd formálódni. Ártani nem árt a 150 felülés, valóban nem a leghasznosabb módszer de szerintem ha nem fáraszt el annyira akkor csináld csak meg. Inkább ilyen oldalra hajolásokat csinálj azt hallottam azok jót tesznek és most én is el kezdtem csinálni..:)
2011. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azért nem jó fogyásra, mert nincs helyi zsírbontás. zsírt megfelelő diétával és aerob mozgással lehet eltüntetni, ami azt eredményezi, hogy a bevitt energia kevesebb lesz a felhasználtnál. a különbséget (ha rendesen eszel fehérjét is) a szervezet úgy állítja elő, hogy lebontja a zsírt. a felülés nagyon kevés kcalt éget, következésképp nem lehet fogyasztó hatású. viszont ha elég sokat csinálod, akkor az izmaid kénytelenek lesznek szépen kiépülni, hogy bírják a terhelést. amíg azonban zsír van a hasadon, az izomréteg alatta lesz, és semmi nem látszik belőle.
2011. márc. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!