Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne minél kisebb a...

Hogyan lehetne minél kisebb a hasam?

Figyelt kérdés

Elég nagy hasam van, kb 85-90 cm,65 kg vagyok és 170cm. Nagyjából megtanultam már eltakarni. A táplálkozás mellett mit csináljak hogy menjen le belőle valamennyi? Szerintetek úgy hatásosabb, ha aerob mozgást végzek és utána hasizom gyakorlatokat?

18/L


2010. szept. 14. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90 centis hasad tuti nincs. Ha megtanultál helyesen táplálkozni, amit ugye nem tudok, akkor a mozgás már csak plusz, de nagyon hasznos. Hasazni felesleges, attól a zsír nem fog lemenni.
2010. szept. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tesóm adatai teljesen megegyeznek a tieiddel, ő 50 kiló, de nagyon vékony.Szerintem ha fogysz egy 5 kilót, az úgy jó lesz.Egyébként fuss.
2010. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A köldökömnél mértem meg most,93 cm. Szóval lehet akkora. Sőt alatta mégnagyobb. Szóval nem érdemes hasazni? Olvastam hogy hatásos,meg azt is hogy nem,szóval nem tudom hogy milegyen.
2010. szept. 14. 15:50
 4/13 anonim ***** válasza:
A köldöködnél és alatta, az a csípőd :) Mindegy... hasazni nem érdemes. Ha nem csak leírtad az "aerob mozgás" szavakat, hanem tudod is mit jelentenek, akkor tudod miért nem érdemes hasazni.... Az nem aerob mozgás! :D Hiába lesz szép fejlett hasizmod, ha a zsír ott van felette. Az anaerob, tehát nem aerob mozgások, mint amilyen a hasazás is, nem jók zsírleadásra. Arra a futás, bringa, séta stb. jó.
2010. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
aerob mozgásra ne végezz izomerősítést, mert baromság. egyik nap aerob, másik nap erősítés. ennyi a titok. és mellette sok fehérje, sok zöldség, kevés szénhidrát, no cukros löttyök, sütik és egyéb egészségtelenségek. egyébként meg nem lehet valami nagy hasad, de ha neked nem tetszik, az a te dolgod.
2010. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nem igaz hogy nem hiszitek el! Nincs testképzavarom, hogy ne tudjam megállapítani! 80 cm a derekam,ami azért nem kicsi...170 cm és 65 kiló vagyok.
2010. szept. 14. 16:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Elhisszük, hogy kövér vagy, nyugi! Már leírtuk mit kell csinálni, hát csináld!!!
2010. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan tanultad meg eltakarni? Engem is érdekel.
2010. szept. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
16.06 gondolom nem vesz föl topikát, meg csöcsipólót...
2010. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Pfff, átérzem a problémádat, én is takargattam állandóan :(

Aztán pont itt a Gyik-on ajánlotta valaki a 30 days nevű étrendkiegészítőt, ami kifejezetten a hasi zsírpárnákat tűnteti el. Soha nem hittem az ilyenekben, de már ott tartottam, hogy üsse kavics, mit veszíthetek? Hát konkrétan a pocakomat :) Mondjuk én nem hasaztam, hanem bicikliztem mellette, de hogy lement a kerületből az tény :)

2010. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!