Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék kb 3-4...

Fogyni szeretnék kb 3-4 kilot.Nem egy het alatt, hanem fokozatosan persze. Tanacsok?

Figyelt kérdés
Milyen praktikak jottek be nektek, amikor nehezen ment a fogyas? Milyen etelek kerulendok leginkabb, hogy lehetne gyorsitani az anyagcseret 30 felett kicsit?
2022. márc. 28. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Kalória deficit + mozgás
2022. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Érdemes kalóriát számolni. Illetve szerintem semmilyen ételcsoportot se zárj ki, viszont a sok kalória miatt érdemes a péksüteményt, chipset, csokit, meg az ilyeneket minimalizálni, mivel például egy sparos virslis péksütiben is van majdnem 400 kalória, és 400 kalóriából azért jól lehet lakni, viszont ha az ember inkább megeszik egy virslis rácsos péksütit, akkor bumm, oda a 400 kalória, és csak egy kis péksüteményt ettél meg. Szóval semmilyen ételt se zárj ki teljesen, de a saját jóllakottságod érdekében érdemes az ilyen péksütiket, chipseket minimalizálni, mert túl sok a kalória bennük, és annyira jól sem lakik az ember velük.
2022. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
3-4 kg nagyon kevés,kb meg se látszik.Nadrág,pulcsi,cipő 3 kg.
2022. márc. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
🤦‍♀️Nyilván nem úgy akar fogyni 4 kilót, hogy eddig nadrág pulcsi cipőben mérte magát, holnap meg leveszi ezeket mérleg előtt...
2022. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3

Én 52 kilóval beleférek a menyasszonyi ruhámban, de ha hízok 2-3 kilót, már pont nem. :)

Szóval de, igenis számít 2-3 kiló és nem a cipő, meg a ruha súlya.


Igazából tényleg a kalóriadeficit a lényeg. Nekem különösebb mozgás nélkül is lemennek a kilók tőle (és nem kell magam éheztetni hozzá). Persze edzeni jobb, szebb lesz a test, csak megemlítettem.


Nyilván csokit, chipset kerüld, üdítőkkel, péksütikkel is vigyázz. Talán 1-2 órára jól lakottnak érzed magad tőlük, de utána ugyanúgy meg kell enni a megfelelő mennyiségű rendes kaját, tehát csak viszed be a kalóriákat velük feleslegesen.

2022. márc. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-4 kg zsírban igenis sok.

Tessék egy példa az arányokra:

[link]


Kérdező, heti fél kg fogyás az ideális. Javaslom, tölts le egy kalóriaszámoló appot (én yaziot használom, előfizetés nélkül is nagyon jól ki lehet használni), állíts be egy célsúlyt, heti fél kg fogyással, és gramra pontosan mérd a kajád. Mellette rendszeres, heti 3-4 alkalmas sport, mozgás, és sok víz fogyasztása.

2022. márc. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat.Igyekszek konnyebb eteleket fogyasztani vagy kisebb adagokat es beiktatni a mozgast.Ha ez nem hoz semmi változást, akkor kezdek szamolgatni.
2022. márc. 29. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!