Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meg tudná mondani valaki,...

Meg tudná mondani valaki, hogy kb mennyi lehet a testzsír százalékom?

Figyelt kérdés

Műszer nélkül, csak így érzésre. És hogy ez mennyire jó vagy rossz. Szív és érrendszeri gondok miatt kéne, fogalmam sincs, hogy mennyi, de jó volna tudni.

47 éves férfi vagyok, 183 cm magas, és 103 kiló. Testesnek mondanám magam, nem vagyok szétfolyva, de van rajtam fölösleg. Karjaim, lábaim izmosak, de apu test, kb mint egy kiöregedett birkózó. Mackós alkat, de nem kimondottan dagadt. Igen, tudom, hogy fogynom kéne, nem ekézést kérek, hanem egy kb testzsír %-ot. Köszönöm!



2022. márc. 12. 22:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
33%
Covid előtt gyógyszertárban pár száz Ft-ért lehetett csináltatni testösszetétel mérést. De ha a helyedben lennék, vennék okosmérleget, amivel magadnak tudod mérni, úgy látnád azt is, mennyire sikeres a diéta, valóban zsírból fogysz-e.
2022. márc. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!