Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meg tudná mondani valaki,...

Meg tudná mondani valaki, hogy kb mennyi lehet a testzsír százalékom?

Figyelt kérdés

Műszer nélkül, csak így érzésre. És hogy ez mennyire jó vagy rossz. Szív és érrendszeri gondok miatt kéne, fogalmam sincs, hogy mennyi, de jó volna tudni.

47 éves férfi vagyok, 183 cm magas, és 103 kiló. Testesnek mondanám magam, nem vagyok szétfolyva, de van rajtam fölösleg. Karjaim, lábaim izmosak, de apu test, kb mint egy kiöregedett birkózó. Mackós alkat, de nem kimondottan dagadt. Igen, tudom, hogy fogynom kéne, nem ekézést kérek, hanem egy kb testzsír %-ot. Köszönöm!



2022. márc. 12. 22:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem fotózom magamat, de optikailag kb úgy nézek ki, mint Russel Crow ( Gladiátor film) 100 kilósan. Nagydarab, erős, de kicsit meghízott középkorú manus.
2022. márc. 12. 22:22
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez miért fontos? A szív és érrendszeri gond nem magyarázat, ha azt mondjuk 32%, attól ez elmúlik?
2022. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazából csak tudni szeretném, hogy mennyire szar a helyzet. Nem mindegy, hogy " Hát fogyjál kicsit." Vagy " Atya úr isten!" Meg úgy általában véve se vagyok képben a testzsír százalékkal. Mettől-meddig jó, mennyi az egészséges, vagy mennyitől életveszélyes. Kaptam egy orvosi utasítást, hogy csökkentsem, de azt nem mondta, hogy mennyire, se azt hogy most mennyi kb.
2022. márc. 12. 22:54
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk úgy, hogy fogynod kellene 15-20kg-ot, és mellette heti 2-3 alkalommal 1-1 órát sportolni. Egyáltalán nem súlyos a "testzsír probléma".

Mi a bajod? Mozgás szempontjából nem mindegy!

2022. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszorúér szűkület. Minden nap sétálok tempósan egy órát. Mármint a napi ki-be mászkáláson kívül.
2022. márc. 13. 00:02
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

A séta tökéletes.

Egyél a szenvicsed mellé pld. uborkát, paradicsomot, ebédre tartalmas leveseket, főzeléket, húsok mellé párolt zöldséget, salátát, egy női ökölnyi krumlit/rízst stb. hozzá, ha vacsorázol is minimalizáld a kenyeret, rántotta, főtt tojás, virsli is laktató zöldséggel. Igyál 1-2 liter vizet naponta.

2022. márc. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A diétás tanácsokat is köszönöm, mindenkinek zöldet nyomok. De vki tudna válaszolni az eredeti kérdésre is? :)
2022. márc. 13. 07:09
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Érzésre hogyan mondanánk már meg hogy rajtad mennyi zsír van? Nem így működik.
2022. márc. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tessék: érzésre 40-50% a testzsírod.
2022. márc. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván szar a helyzet ha 20 kiló felesleg van rajtad.
2022. márc. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!