Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gyorsan jó...

Hogyan lehet gyorsan jó kockahasat csinálni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
gyorsan lefogyod az összes felesleges zsírt és edzel egy kicsit a hasadra, minden nap 200 felülés. de csak akkor ér valamit ha nincs zsír rajtad.
2010. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Egyre több helyen olvasom mostanában, hogy a szervezetednek a működéséhez szükség van bizonyos mennyiségű zsírra, ez pedig nem engedi meg kockahasat. Rövid ideig OK, de tartósan nem.
2010. szept. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. amikor nagyon odafigyeltem a kajálsra akkor nekem már kicsit látszódott a kocka, pedig nem edzettem sokat hasra , tényleg csak napi 100-100 felülés reggel és este de akor tényleg vékony is voltam , szinte semmi zsír a hasamon.
2010. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ezt futással és hasonlókkal érhetem el?
2010. szept. 11. 20:15
 5/8 anonim válasza:
46%
Írj egy mailt, amiben megadod az msn címed, és küldök egy linket, ahonnan leszedhetsz magadnak egy 8 perces hasizomformáló filmet.
2010. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vak Bottyán ***** válasza:
33%

Sok fehérje kevés szénhidrát. Naponta aerobozzál, pl. szobabicikli, és olyan 40-60 perc között. Ezekkel fogod a zsírégetést beindítani. Kajálj 3 óránként.

De ha genetikailag nem kockás a hasad, tehát genetikailag nem vagy frankón zsírmentes, akkor nehéz lesz megőrizni a formát sajnos.

2010. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

sport mozgás-kereső-kockahas=26000 találat

Egyébként 7-8%os testzsírnál lesz eres kockás.

2010. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DzsoniBoy válasza:
Nekem is eltudnád küldeni a 8 perces videót ???? dzsoniboy@gmail.com erre az emailra
2010. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!