Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miből áll nektek a napi 5x...

Miből áll nektek a napi 5x étkezés? Milyen időközönként esztek és mikor mit?

Figyelt kérdés
Ha van kedvetek leírhatjátok az egész heteteket :) 5kg szeretnék fogyni, azért érdekel. Persze mellette tornázni is fogok.
2010. szept. 8. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

hát én leírom mit eszek egy átlagos nap, de hozzáteszem hogy én csak tartom a súlyom. ha fogyni akarnék akkor fehérjediétát csinálnék.

na szóval egy napom:

reggeli fél 10körül(későn kelek) vagy egy kis tálka zabkása vagy egy-két szelet rozskenyér, sonkával/szalámival és valami zöldséggel na meg kávé tejjel .

1 körül ebéd. általában valami hús, salátával zöldséggel, van hogy 2 virsli salátával, vagy leves,vagy főttojás zöldségekkel


4 körül uzsonna: natúr joghurt egy kis zabkásával gyümölccsel, vagy csak egy két almát megeszek, vagy egy két szelet Wasa sonlával, zöldségekkel


7 körül vacsora: vagy saját készítésű leves, vagy hús/hal sok zöldséggel ma pl szezámmagos húst csinálok paradicsommal uborkával eszem.


ha megéhezem akkor még akár este 10kor is eszek valamit. mondjuk egy két szelet sonkát, uborkával, vagy almát , esetleg iszok egy pohár tejet. éjfélnél előbb sosem fekszem le szóval ez még belefér.

2010. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Átlagos napomigy nézki:

Reggeli: kávé

Suliban tizoraira egy szendvics, amiben általában paprika, paradicsom, uborka vagy saláta és sajt van(rozskenyér legtöbbször).

Otthon főtt kaja, leves(zöldség, anya csinálja általában, vagy ilyen zacsis porleves, krémleves).

Igyekszem keveset enni, vacsira csak tejet iszom esetleg mézzel.


De majd a napokban csökkentem a kajamennyiséget, fogynom kell. :(

17L (160/57)

2010. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!