Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen sportokat ajánlanátok,...

Milyen sportokat ajánlanátok, és milyen ételeket hogy le tudjam fogyni a feleslegemet? (Bővebben lennt. )

Figyelt kérdés

Kicsit szégyellem magam amiért van rajtam felesleg. Nem akartam számot írni, de leírom mégis hogy konkrét fogyókúrás/diétás módszereket tudjatok nekem írni!

Kérlek minnél többet írjatok, hogy minnél több legyen a tudásom. Szoval 22 kg feleslegem van. Habár nemtudom hogy ebből mennyi izom, mert ugrálókötél edzésre járok heti kétszer másfél órát. És azt hallottam hogy az izom háromszor többet nyom mint a zsír. De mégis látszik rajtam hogy husos vagyok. Kérlek titeket írjatok minnél többet.

U.I.:

Sőt! Aki kimondottan jókat ír FELpontozom!


2010. szept. 1. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Rajtam 15-20 kg felesleg van, de sztem szép lassan megy le :). Mérlegre pont azért nem állok egy ideje, mert futok, és ha esetleg bővülne az izomzatom, akkor a mérleg csalóka lehet - mondjuk azt olvastam, hogy zsírégetés és izomépítés egyszerre nincs, nem tudom :D. Mindenesetre nekem a családtagok véleménye többet jelent, mint a mérleg :). Egyszerűen csak áttértem a rendszeres, napi ötszöri étkezésre: ch csak délelőtt, délután sok fehérjés étel és persze zöldségek, ha van :D. Ezenkívül 3x futok és minden nap sétálok egy nagyot. Mivel ugrókötelezel így gondolom a futás sem ártana meg, de ha nem menne, akkor egyelőre a sétát is beiktathatod, később futhatsz. Én az első 5 kilométerem edzésterv alapján kezdtem el futni (neten megtalálod), igaz csak a második hétnél tartok, de nagyon szuper, s tényleg jobb, mintha magamtól kezdtem volna el futni :). Koplalásnak és idióta fogyókúráknak sok értelme nincs, ilyenekre ne hallgass :).
2010. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Először is a hús az az izom,tehát izmos vagy?

Ha a hentesnél kérsz 1 kiló felsálat,akkor az állat izmát eszed,vagy a csirkének a mellizmát:).

A testzsír%odat te is meg tudod mérni,ha érdekel.

[link]

Az ugrálókötél az egyik legjobb kalóriaégető,uh a kajád lehet a hibás.Szerintem ha fokozatosan elkezded csökkenteni a szénhidrátot és elegendő fehérjét eszel+az ugrálókötél,látványos lesz a változás.

De itt egy minta étrend.

[link]

A heti 2 edzés fogyáshoz szerintem kevés.Mehetsz mellette spinningelni is 3x.

2010. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én nemrég kezdtem el vibrációs tréninre járni és IMÁDOM!!!

regebben jartam melyizom tornara, ott husz perc után kezdett beindulni az izzadas, itt meg szakad rolam a viz ket perc utan :)

(egy edzes altalaban fel ora, de gondolkodok a dupla edzesen :)) ami kulon jo, hogy ahova en jarok, ott max ket ember lehet edzes alatt, és tok baratsagos.

raadasul rajtam 30 kiló felesleg van (ugy, hogy mar 12 lement!), és a terdem is tropara van menve, megis tudom csinalni, es sikerelmenyt ad

raadasul a gyakorlatok kozt mindig a kezembe nyom az edzo egy pohar vizet, igy siman benyakalok 1-1.5 litert (pedig nekem nagyon nehezen megy az ivas, foleg ha vizrol van szo)


[link] en ide jarok, az elso alkalom ingyenes.

ha egyedul nem akarsz, szolj, es akkor megyunk egyutt :))


egyik ismerosom vittem el, o nagyon szkeptikus volt, aztan meg alig birt menni utana ugy lefarasztottak fel ora alatt :D de mondta hogy nagyon jó, azota o is jar :)

2010. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mennék szivesen, de jelenleg erre nem telik. :S
2010. szept. 2. 19:33
 5/5 anonim válasza:
Én 9 éves korom óta nagyon-nagyon dagi voltam! Mit ne mondjak szerintem 53 kiló lehettem,igen 53 kiló! Aztán szép lassacskán elkezdtem diétázni:Reggeli:- Egy natur joghurt vagy egy bögre tej vagy tojásrántotta.. 10 órai: 3-4 alma vagy gyümölcssaláta (alma,ananász,kiwi,gránátalma) Ebéd: egy hal vagy kókusz reszelék uzsonna:Tejberizs Vacsi:gyümölcsök+zöldségek,de azt is csak okosan! Aztán ha ettél utána kicsit pihizz vacsi után,keress YouTube-on aerobic tornákat,és azt csináld vagy 30 percig. Vagy ha van szobabiciklid 60 perced biciklizz rajta! Én ezeket csináltam,mit ne mndjak,mára rá nézek a mérlegre,és elégedett vagyok a súlyommal!
2015. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!