Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet fejre fogyni?

Lehet fejre fogyni?

Figyelt kérdés
Nagyon duci a fejem es a kerdes az lenne hogy hogy kell fejre fogyni vagy egyaltalan lehet e es hogyan?

2021. aug. 5. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Persze, hogy lehet, de ahogy minden testrészen itt is meghatározó a csontozat, és az arányok, egy széles állkapcsú lányból sosem lesz tündérke kinézetű babaarc pl. Viszont a szemek behízottságának eltűnése szépen kinyitja a tekintetet, ez azért mindenkinek előnyös szokott lenni, eltűnik a toka, kirajzolódik a fül alatti álkapocscsont ez is szépen feljavítja a külsőt.

Csak van egy állapot, mindenkinél más más kg, amikortól már nyúzott hatást kelthet arcon a túl sok fogyás és lehet, hogy még a pocakon, fenéken lenne mit leadni.

2021. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Az első válaszolónak igaza van. A "hogyan" kérdésedre pedig az a válasz, hogy ugye helyi fogyás nincs. Ha fogysz, akkor idővel majd eljutsz odáig, hogy az arcodról is fogyj, de ezt te nem tudod befolyásolni. Nekem pl. több családtagom is leadott 25-30 kilót, és mindig csak a vége fele kezdett el az arcuk is soványodni. Szóval elkezdesz fogyni, és majd idővel az arcod is jobb lesz.
2021. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az embernek súlyfeleslege van, és lefogy, idővel az arcáról is lemegy a felesleg. Engem sok rég nem látott ismerős/ rokon ezért sem ismert fel mióta lefogytam. Simán elmennek mellettem az utcán.

Csak helyi fogyás nincs.

2021. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Előttem már leírták a lényeget, annyit tudok esetleg hozzátenni, hogy próbáld meg a gua sha arcmasszázst, nem muszáj hozzá a kő, a kezeddel is simán tudod csinálni. Sokszor a ducibb arc csak víz és puffadás, ez abban segít
2021. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonlítsd össze híres színészek fiatalkori képét a mostani elhízott képükkel, pl Elvis Presley, stb, és tudni fogod a választ.
2021. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!