Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen volt az eddig kajám?

Milyen volt az eddig kajám?

Figyelt kérdés

Reggeli:1 Jogobella epres-müzlis joghurt(214 kcal),2 szelet rozsos toast kenyér vajjal,csirkemell sonkával,paprikával,és ittam még 1 bögre(2,5 dl) tejeskávét natúrban.

Ebéd:rántotta 2 tojásból,hagymával,cukkinivel,mellé ettem 3 szem paradicsomot,és 1 paprikát,és 1 szelet rozsos kenyeret.Desszert 1 kopasz barack(:

Milyen volt?Mit ehetek még ma?


2010. aug. 27. 16:19
 1/6 A kérdező kommentje:
*eddigi
2010. aug. 27. 16:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Húúúh.Hát az ebéded helyett ehettél volna valami husit meg salátát,és a kenyeret kihagyhattad volna.Meg az ebéd mehetett volna vacsira.Azt ajánlom egyél csirkemellet salátával,tojással,naturjoghurttal...ilyenek :)
2010. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért ettem tojást,mert se csirkemell,se más hús nincs itthon,és nem is tehetem meg hogy mindennap azt egyek.De a tojásban van fehérje,szóval szerintem jó volt,csak már kezdek éhes lenni.
2010. aug. 27. 16:30
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha szerinted jó volt, akkor miért írod ki a kérdést? Megerősítést vársz, vagy véleményt? Ha megerősítést, akkor jó volt!
2010. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tényleg nemtudom mit képzelnek itt egyesek.. 1kg csirkemell itt most 1600Ft! akcióba néha lemegy 1000Ft-ra ha szerencsénk van (és nem ám a filézett!) nem teheti meg mindenki hogy húson éljen. nagyon jó volt a tojás meg a többi kaja is! jó hogy nem koplalsz :) vacsira mit tervezel?
2010. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Utolsó képzeld mi sem tudunk mindig csirkemellet enni,sőt egy hónapban egyszer tudunk max.És én azon kívül nem is eszek szinte más húst.Úgy adtam tanácsot,hogy az általános tanács legyen.Nem tudom,hogy a kérdező milyen anyagi helyzetben van,vagy mit szeret,mert nem írta.Én csak azt írtam le,amit általában ajánlanak egy fogyókúrához,és ahogy én gondolom.Deee...bocs hogy jót akartam.
2010. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!