Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen volt az eddigi kajám?

Milyen volt az eddigi kajám?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2 virsli egy szelet magos kenyérrel mustárral és hagymával, utána 1 sztracsatellás joghurt 3 Bebe csokis kekszel(165 kcal volt ebben a 3 kekszben).

Ebéd : amit anyu főzött : 1drb. fasírt 4 pici krumplival, és céklával.

Most pedig: 1 fürt szőlő.

Vacsira mit ehetnék, az ami ez ebéd volt, vagy inkább ne?


2010. aug. 26. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Huh a reggelid kicsit cifra volt.Inkább ne egyél ilyen cukros joghurtokat.Sokkal finomabb ha naturjogiba reszelsz almát,teszel bele zabpelyhet,szilvát midnnefélét:D

Meg a keksz is...tudod mikor pazarolnék 165kcalt 3csokis kekszre XD

Az én kekszemben 10dban van 160kcal.:d

Amugy a többi szerintem okés.Vacsira eheted ezt,de egyél a fasírthoz inkább 2krumplit és 2 főtt tojást ;)

2010. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Súlytartáshoz "csak" egészségtelen, de egyébként jó.

Fogyókúrához... hát... izé.

A magos kenyér, ha nem teljes kiörl. volt, csak kicsit jobb, mint a fehér. A joghurt tele volt cukorral és műanyaggal, ezt megkoronáztad a szintén egészségtelen és cukros keksszel. Ezek a kenyér mellé teljesen feleslegesek voltak.

Ebéd: fasírt oké (ha nincs benne sok zsemle), lehetett volna több, krumpli olaj nélkül elmegy, ha muszáj, de igazából szénhidrát. Jobb lett volna zöldség. A cékla, ha savanyúság, szintén cukros volt.

Szőlő: oké.

Egyész nap nem ettél friss zöldségeket, pedig naponta többször kellene. Vacsorára ezt ajánlanám fasírttal.

2010. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
szerintem vacsira mehet 2 fasírt is több krumplival akár.. nem mérgező :P amúgy nemrossz
2010. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

a stracsatellás joghurt na meg a keksz az édesség.ha fogyni akarsz ez már rossz.

ebéd hát elmegy, de én a fasírthoz zöldséget ettem volna,

vacsorára fehérjét egyél, felejtsd is el a fasírtot krumplival. nagyon nehéz kaja pláne estére.

2010. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Reggeli: tökéletes

Ebéd: tökéletes

Uzsi: tökéletes

Vacsi: 7óra felé egy db pirítós jobb lenne, vagy ilyesmi. Az ebédet inkább ne, de a mérték az jó mindenből.

2010. aug. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!