Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatot vagy...

Milyen gyakorlatot vagy fogyókúrát tudtok kimondottan gyomor (nem has! ) lefogyasztására?

Figyelt kérdés

Amikor leülök, nagyon fodrozódik, állva nem látszik annyira.


Kép:


[link]


Sajnos itt még be is húztam a gyomrom, ennél jobban hurkásodik, ha leülök.


Mit lehetne tenni?


2010. aug. 25. 12:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ez a link jobb:


[link]

2010. aug. 25. 12:33
 2/11 anonim ***** válasza:

"A gyomor (latinul: ventriculus, görögül: gaster) a nyelőcső és a vékonybél között elhelyezkedő, izmos falú üreges szerv."

Tehát egy belső szerv. Nem mellesleg nem mennek a linkjeid.

De lényegtelen. Nincs helyi zsírégetés de van diéta és sport. Menj el futni járj le konditerembe mindegy.

Inkább olvass egy kicsit: [link]

2010. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fogyókúrázni kell és sportolni. Látszik, hogy elég sok felesleg (zsír) van rajtad, azt kéne leadni. Anyukámnak is amúgy kiálló gyomra van, amiatt, mert sokat eszik, nassolgat egésznap, a gyomra kitágult és nem edzi a hasfalát. De diéta nélkül ne is várd, hogy lemenjen!
2010. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Na most behozta a linket de továbbra is él amit eddig mondtam.
2010. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Diétázom is, éppen fogyóban vagyok. Amúgy 24/L vagyok, a tesztoszteronos link nem pont nekem való szerintem, bár még nem néztem meg, majd mindjárt.


158/65-ről jövök, most 60 kg vagyok, még akarok fogyni, de a gyomrom sehogy se akar eltűnni.

2010. aug. 25. 12:47
 6/11 anonim ***** válasza:
És edzeni szoktál? Ha igen, mit? Mert az is nagyon fontos lenne.
2010. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos még csak futni, de úszni szeretnék még, meg ma megyek el egy személyi edzőhöz, hátha többet tud mondani.
2010. aug. 25. 12:52
 8/11 anonim ***** válasza:
A tesztoszteronos link amit adtam átlagembereknek szól ne tévesszen meg a kép. Ha kell adhatok profiknak való linket is szintén a tesztó.hu-ról.
2010. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy hormonprobléma miatt híztam meg, mert nagyon keveset eszem a mai napig. A betegség előtti súlyom 55-58 kg volt, annál több nem.
2010. aug. 25. 12:53
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi, kérem akkor a linket.
2010. aug. 25. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!