Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » én úgy veszem észre, hogy a...

én úgy veszem észre, hogy a vékony lányoknak kis mellük van, a kicsit húsosabbaknak pedig nagyobb. Ez testsúlytól függ?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Így lenne "igazságos" a természettől...
2010. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

az tény,hogy a kicsit húsosabbaknak nagyobb a mellük,de egy vékonynak is lehet nagy,ha genetika megkívánja....

De általában igen ,kisebb a vékonyak melle !

2010. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Husi XD
2010. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Függ igen, mert a mell tömény zsírszövet (vagy valami ilyesmi). És akin több zsír van, az ott is tárolja:)
2010. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

El is kell bírni a plusz tömeget.

Vékonyka vázszerkezet nehezebben cipeli.

2010. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát én alacsony vagyok 156 centi és 40-45 kiló között szoktam ingadozni szóval sovány vagyok bár szerintem nem mindenesetre ilyen paraméterekkel is elég nőies vagyok és nagy mellem van egyébként azért ez genetika is, mert a nővérem magas és semmi melle sincs míg nekem ugye bár van, de mondta anyu valószínű tőle örököltem, mert neki is nagy volt! Egyébként én nem szeretem, h ilyen nagy ne nézzen senki se hülyének, de ez van!
2010. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem teljesen, de ha egy nő fogy, általában kisebb lesz a melle, ha hízik, akkor nagyobb.

Én is 156 cm vagyok, elég nagy mellem van/volt, de kb egy-másfél kg fogyás után is látszik, hogy kisebb lett. A melltartóim, amik kissé szorosak voltak már a kosár résznél, most már pont passzolnak :)

2010. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!