Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudok legkönnyebben fogyni?

Hogy tudok legkönnyebben fogyni?

Figyelt kérdés
Tudom: az nem hizlal, amit nem eszem! Ilyen és ehhez hasonló megnyilvánulásokat és ironikus megjegyzéseket hanyagoljátok! Azt máshová írjátok.

2021. ápr. 29. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha egészségesen eszel és sportolsz, ezáltal kalória deficitbe kerülsz. Butaság úgy megközelíteni, hogy ha nem eszel, nem hízol. Enni kell, csak jó ételeket.
2021. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban: egészségesebb étrend ( nagyobb arányban teljes értékű élelmiszerekből), és rendszeres mozgás.

Érdemes kerülni a nagyon feldolgozott, finomított termékeket amennyire tudod ( fehérlisztes, cukros termékek, puffasztott, extrudált stb termékek, fehér rizs)

Ezen belül persze egyénfüggő, hogy kinek milyen mértékű változtatásokra van szüksége.

2021. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Kalóriadeficitben (és nem csak a legkönnyebb így, hanem az egyetlen lehetséges módja a fogyásnak - ha ez nem valósul meg, nem fogysz, legyen is bármilyen egészséges az étrended)
2021. ápr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Kalória deficit és heti 4 edzés
2021. ápr. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Rizs: barna rizs , Tészta : szénhidrát csökkentett tészta, krumpli: édes burgonya , cukor: stevia , liszt : rozsliszt , fehér kenyér: rozskenyér , kuszkusz , bulgur , köles . TILOS: péksüti , rágó , üdítő , szörp . Napi 2-3 liter víz vagy tea . Egy nap ötször keveset egyél . Étkezések között nem eszünk ! nagyon sok fehérje , vitamin és rost bevitel . Heti 2-3 kardió ( a futás is az ) + erősítő edzés ,Min.35-40 perc. [link]
2021. ápr. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

#5

A nagyon sok fehérjének mi értelme? A szervezet nem tud nagyon sokat felhasználni, azon túl meg pont annyi kalória, mint ha szénhidrátot enne.

2021. ápr. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elírtam
2021. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én voltam az 5 , 7 . És a hatosnak válaszoltam
2021. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Szia, este 6 tol, másnap délig semmit nem eszek, 100kilorol pár hét alatt lementem 90re
2021. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!