Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki vékony hogy lehet...

Ha valaki vékony hogy lehet hogy nagy melle van?

Figyelt kérdés

Szval én is ilyen vagyok de nagyon nem értem.Mert olvastam, hogy a mell zsírszövetből vagy miből van.Tehát értem h a ducibbaknak miért nagy.De a vékonyaknak akiken nincs felesleg?Azoknak miből lesz?Rajtam mindig is elcsodálkoztak h milyen fura ez és én sem értem?Alkat?

Bocs,hogy hülye vagyok de ha valaki el tudná magyarázni annak örök hála.


2021. ápr. 19. 14:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sokat sportolok, most az online tanításban is
2021. ápr. 20. 11:03
 12/15 anonim ***** válasza:
21%
Ez nagyon jó, de akkor hogy lehet, hogy mégis csont és bőr vagy? Az izomnak súlya van. Vagy csak kardiózol? Mert az égeti az izmokat rendesen, ha mást nem sportol mellette az ember.
2021. ápr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nemár..ennyire nem kevés.Azért ha valaki rám néz tuti nem mondaná h csont és bőr.Mellesleg 47 vagyok megmértem.
2021. ápr. 20. 11:30
 14/15 A kérdező kommentje:
És bicózok sokat,életemben egyszer kardióztam tesiórán
2021. ápr. 20. 11:31
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A női mell nem csak zsírszövetből áll. Lásd: [link]

Van olyan is, hogy valakinek pubertáskorban nem fejlődnek ki megfelelően a tejmirigyei (micromastia). Szerintem ezek mérete is számít valamelyest vékony lányoknál, nem csak a zsírszöveté, bár valóban inkább az utóbbin múlik a mellméret.

Az, hogy hova hízik valaki, részben a géneken, részben a hormonokon múlik (ha jól tudom, az ösztrogén a főszereplő).

Egyébként én is ismertem régen egy lányt, aki mindig sovány volt, meglepően nagy (természetes) mellekkel. Olyat is láttam, aki korábban el volt hízva, majd lefogyott, és a mellei nagyok maradtak.

A mai szépségideált tekintve őket és téged lehet mázlistának tekinteni.

2021. ápr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!