Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaha lefogok fogyni? (lent)

Valaha lefogok fogyni? (lent)

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs akaraterőm! Legalábbis nem elég! Ha kicsit többet eszek, akkor ott már vége van, mert dühös leszek, és akkor már direkt felzabálom a hűtőt... Miből vegyek erőt? Írnál valami bíztatás félét? :( Nagyon hálás lennék...
2010. aug. 20. 17:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Valószínűleg összekevered a diétát a koplalással és az önbüntetéssel.

Ez lehet a problémád.

2010. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

sztem edd azt amit szeretsz (ne sanyargasd magad), de tudatosan kevesebbet


valamivel foglald le magad, ha rádjön az ehetnék


+ sportolj

2010. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%

Egy idobe en is igy voltam...csak...amikor mar beleneztem a tukorbe es boghetnekem volt...akkor eldontottem hogy ennek vege...A barataim minden nyaron a strandra mentek..en oda se mehettem...mindig mentunk a sulival kotelezo volt uszodaba oktatasra en nem gyoztem vinni a felmenteseket "arra" utalva a tanar mar rohogo gorcsot kapott....Mindegy az a lenyeg hogy a baratnoim csinosak voltak....amikor kaptak zsebpenzt egybol szaladtak a legjobb ruhauzletekbe..nekem meg ha volt egy kis penzem ugyan minek mentem volna oda??? Rajtam semmi nem allt jo...rajtuk meg meg a legocskabb is jol allt...eldontottem hogy lefogyok es sikerult is....Azota mindenkinek bejovok....De foleg magamnak jo erzes ez....annyira jo erzes az amikor a ruhaid rad jonnek ...es frissebb pattogosbb leszel...egyszer ezt az erzest mindenkinek ki-kell probalni ;):) Nem kell vegig csinalnod...csak probald ki...legalabb 2 honapon at...mi az ket honap az eletbol??? Teszteld magad mennyire vagy kepes ;)...S hidd el ha egyszer elkezded akkor mar nem birod abba hagyni...En ezzel a vidivel kezdtem..mivel a nagynenem ezzel fogyott le es en is :)


*****


Dietam nem volt xd ezt csinaltam....reggelre vittem a suliba 2 szendvicset (lehetoleg teljes kiorlesu vagy rozskenyeret keves vajjal a paprikas salamit keruld)De ehetsz gaponapelyhet is reggelire:D Ebedre amit foztek annyit ettem belole h pont jo legyen mar ne legyek ehes...es ebed utan egybol...a torna...azt kovetoen mar semmit nem ettem csak puffasztott rizst joghurtot zoldseget 18.00 utan mar lehetoleg ne egyel..esetleg egy-ket joghurt vagy alma ...Es ennyi :) Torna utan meg mennyel ki haverokkal setalni vagy hulyulni focicni kezizni kiutozni akarmi...a lenyeg hogy ne legyel sokat otthon mert tapasztalatbol mondom akkor csak tenyleg eszel...:):) Oh es meg valami ne nezz tukorbe!!!!!!!!!!!!!! Keruld!!!!! en kb 5 honapig nem neztem tukorbe....es amikor 5 honap utan tukorbe neztem...hat elgondolhatod mekkora boldogsag ontott el ...::) Mert Lefogytam vegre kimondhattam hogy lefogytam ;):......Hihetetlen erzes volt.....Szal ennyit csinalj....Amit ne egyel.....Edesseg meg egy falatot sem szigoruan en meg a sajat szulinapi tortambol se ettem...es a vegen mar undorottam az edessegtol mert nem kivanta a szervezetem teljesen kitisztult tole...esetleg turorudit egyel....A kenyer zabalassal leallni Sok vizet ugyal az nagyon fontos mert akkor nem lesz narancsboros a borod....fogyas alatt...Bizz magadban....



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Atyaég ucsó!

A sima 6 után nem evős téveszmét,megspékelted az ebéd után már semmit nem evős szívizom öngyilkossággal.

2010. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
dobd ki a hütődet
2010. aug. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az elöző komikat de nekem az segített h egy lapra írtam h ne egyél meg ilyeneket és kiragasztottam mindenfelé főleg tükör,hűtő,konyha,falra:)

jah meg nézegettem régi képeket magamról amikor még kövér voltam..mit mondjak elég akaraterőt adott:)

2010. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. :)
2010. aug. 21. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!