Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaha lefogok fogyni? (lent)

Valaha lefogok fogyni? (lent)

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs akaraterőm! Legalábbis nem elég! Ha kicsit többet eszek, akkor ott már vége van, mert dühös leszek, és akkor már direkt felzabálom a hűtőt... Miből vegyek erőt? Írnál valami bíztatás félét? :( Nagyon hálás lennék...
2010. aug. 20. 17:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Legyél szerelmes :) Nekem az csodát tett (-20 kiló)
2010. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Direkt felzabálod a hűtőt? Azaz magadat bünteted? Talán először erre kéne megoldást találni, hogy magadat elfogadd, szeresd, akkor menni fog!
2010. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen csodaszer létezik a fogyáshoz, és azt akaraterőnek hívják... Nem egyik percről a másikra teszel szert rá, boltban nem árulják, megrendelni nem tudod, de mikor már eljutsz addig, hogy nem bírsz tükörbe nézni (ami ugye a lakás több pontján is előfordul) akkor kicsinyeskén, de megjön az is, és minden egyes apró siker után újabb adag érkezik. Én is így indultam neki pár éve, idén tavasszal rászántam magam, mostanra (nem drasztikus módszerekkel) egy, néha két kisebb ruha kell.
2010. aug. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
* az, hogy mérettel lemaradt ^^
2010. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

De ha felzabálod a hűtőt az jó nem? Akkor nem lesz hova tenned a kaját XD

Na jó viccet félretéve mint ahogyan előttem is írták sajna fejben dől el minden! De ajánlom a sportot akkor sem ha nem vagy sportos alkat és méghozzá azért mert egyes kutatások szerint aki sportol is diéta mellett az könnyebben betartja a diétáját mint aki nem mozog mellette.

2010. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez volt,bár nvékony vagyok,mégis mindig bűntudatom volt utána,hogy még ennyi sem vagyok képes betartani.(én csak egészségesen akarok élni)most már sikerül,mert eldöntöttem,hogy elegem van az örökös bűntudatból,így nem tudok élni,ezzel az érzéssel,h örökösen kudarcot vallok magamnak.így legalább tiszta a lelkiismeretem.gondolj te is erre:)és,h milyen büszke leszel majd magadra,amikor már hozamosabb ideig is tudod tartani az étrended.ja és a mozgás tényleg segít,mert jobb lesz a közérzeted,eltelik az idő vele,és az alakod is formálja:)hajrá!mostmár tényleg ne tudj elcsábulni semminek.mert nem éri meg.
2010. aug. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! :) Elgondolkodtam rajtuk. (főleg a hűtősön :D)
2010. aug. 20. 18:11
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
ilyen beállitottsággal soha ne haragudj,ha nincs akarateröd akkor megette a fene.
2010. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Magamra ismerek a kérdésben :) Talán segít...


Figyeljél már! Ha fogyókúrázni akarsz akkor ne a nassoláson járjon az eszed. Küld vissza magad az utcára hét-tizennégy napra, és gondolkodjál. Mond ezt magadnak (lehet ismered): ,,Hány éve is nassolok? Öt? Akkor kibírok még 2 hetet"


Törvényszerű, hogy a változás fáj!!


Kérdezek tőled valamit: Milyen érzés rabszolgaként élni? Szerinted miért van szükség vesztesekre? (nassolás)


Mi az erősebb? Az akarom és a kell, vagy a szeretném és a lehet??


Vagy mi a fontos? Az ÚT VAGY A CÉL? (Fogyókúra felé)


Itt nem mondogatni kell bármit, vedd rá Magad, ember vagy, ha más megcsinálta te mért ne tudnád? Ezt komolyan kell venni, nem csak a nassolásra kell gondolni meg mondogatni a dolgokat!!


Ha a nassolás, és az egészségtelen életmód mellett döntesz akkor legyél kemény és vállald a következményeket is!


És akkor ne jöjj ide nyavajogni, hanem menjél a tv elé és nassolj.


Remélem nem írtam semmi durvát, de hidd el, ilyenkor ez kell...

2010. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Semmi baj, azthiszem éppen ilyen felrázásra volt szükségem! Szóval köszönöm! :) Most pedig megyek, és előkészítem reggelre a futócipőm. ^^
2010. aug. 20. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!