Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lefogok fogyni Májusig vagy...

Lefogok fogyni Májusig vagy nem? Már nem tudom mit higyjek

Figyelt kérdés

Lány vagyok és 160 cm , 60 kilós. Úgy gondoltam, hogy holnaptól nekikezdek diétázni és napi 2 órát intenziven mozogni, de nem vagyok biztos benne, hogy hatásos lesz. Oké, most őszintén csak megerősitést várok. De tényleg nem tudom miért van bennem egy olyan gyanú, hogy Májusig nem fogok jól kinézni és akkor elmegy az kedvem attól is, hogy nekikezdjek az egésznek.


Szerintetek mit fogok elérni, ha ( az arányaimat figyelembe véve ) , napi 3500-4000 kalória helyett 1200 kalóriát viszek be és egész napos lustálkodás helyett 2 órát aerobikozom ?


2010. márc. 10. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az 1200 kalória! Legalább 1600 kell, hidd el, csak azért mert 160 cm-hez nem egetverő súly a 60 kiló!Napi háromszori evés, és mellette torna! Reggelizzél, ebédeljél, vacsorára pedig hagyd a kevesebb szénhidrátot.
2010. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gratulálok neked.

Egész nap döglöttél a rengeteg kaja mellett, most meg "jajj jól fogok kinézni ha diétázok?"

Normálisan és mértékkel kellett volna kajálni, és akkor nem lenne ez a problémád.

Ennyi bogaram.

Sok sikert!

2010. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!