Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kollagén szedése fogyókúra...

Kollagén szedése fogyókúra mellett?

Figyelt kérdés

Ajánlották, mert kicsit lógni kezdett a combom.

Mit kell tudni róla? Érdemes-nem érdemes?

Mennyire hatékony? Miért csak edzések kiegészítőjeként találtam, miért nem használják fogyókúra mellett? (csupán pár oldalt böngésztem át)


2021. jan. 20. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Egyél leves sok csirkelábbal meg kocsonyát

Töredékéből kijössz és eszel is egy jot

2021. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Ha eszel elegendő állati fehérjét, akkor felesleges. Ugyanis abban minden szükséges aminósav megtalálható, amiből a szervezeted ki tudja legózni magának. Inkább retinol, Q10, és hialuronsav kell a bőrnek külsőleg, ezekkel lehet fokozni a kollagén termelést, illetve a vízhiányt orvosolni, ami szintén hozzájárul a rugalmatlansághoz. A helyedben antiaging szérumokra keresnék rá, és minden este mást tennék a testápolómba. (A teljesség igénye nélkül: retinol, Q10, peptidek, réz-peptidek, koffein, hialuronsav.)
2021. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En szedek kb. egy honapja, de nem látok javulást.
2021. jan. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
Kollagén szedésre csak az emberek nagyon, de nagyon kevés százaléka reagál pozitívan. Kipróbálhatod, de nagy valószínűséggel nem lesz szemmel látható eredménye hónapok után sem. Ahogy fentebb írták, inkább a kollagén termelést serkentő dolgokat próbáld meg beépíteni az étrendedbe. Meg kezdj el lábra edzeni egy kicsit többet.
2021. jan. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy bőrön keresztül nem szívódik fel a kollagén ill. olyan hatóanyag, amiből a test kollagént állít elő. Ezt csak belülről lehet megtenni. Elvileg a test magától is előállítja, C vitamin kell hozzá.

Amúgy én szedtem kollagént, semmit se ért.

2021. jan. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Miért csak edzések kiegészítőjeként találtam" Mert inkább ízületekre jó.

Egy összetett ízületvédőben (pl.joint guard, arthro guard) is van kollagén, de mellette más összetevők is. De mivel ezek egy sima kollagén kapszulában vagy porban nincsenek meg, ezért inkább kiegészítésnek használják, mondjuk egy arthro guard kúra alatt is, vagy az utá.

2021. jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 9 hónapja szedem a kollagent és tökéletesen működik! Feszesebb a bőröm, kb mint a babák bőre olyan lett. Elmúlt a pattanasaim minimum 60 szazaleka és a hajam is erősebb! Ne hallgass azokra akik le akarnak beszélni róla!
2021. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mint a baba bőre...hogyne
2021. febr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó, ne is hidd el!!!,)
2021. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!