Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy elég nehéz időszakon...

Egy elég nehéz időszakon vagyok túl, és 2honap alatt felszedtem 8kilot, előtte mindennap edzettem, mostanaba már nem,hogyan tudnám viszonylag gyorsan ezt leadni? Mostanaba rengeteget ettem, napi 3000kcal biztos lement, előtte meg cs 1200.160cm vagyok

Figyelt kérdés

2020. szept. 25. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak állj vissza az előző életmódodra. Kevesebbet ettél és sokat mozogtál. Biztos, hogy gyorsan leolvadnak a felszedett kilók.
2020. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele, naponta próbálom újrakezdeni a régi életmódomat de elbukom, ne add fel!
2020. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hadd talaljam ki, elotte fogyoztal 1200 kaloriaval, de nem birtad tartani es visszahiztad a dupláját?
2020. szept. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem fogyoztam, csak most szakítottam a párommal, és akkor szedtem fel a kilókat.

A másik kettő választ köszönöm!

2020. szept. 27. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Adj időt magadnak. Most nem azt mondom h hagyd el magad, de nyilván lelkileg a padlón vagy. Ha bent nincs rendben, a kint se fog működni. Lelkileg szedd össze magad, utána könnyebb lesz. Kitartás.
2020. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!