Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak ilyen fogyókúrák?...

Vannak ilyen fogyókúrák? Légyszi mondjatok, ha ismertek! Milyen mozgást javasoltok hozzá?

Figyelt kérdés

Ilyen fogyókúrára lenne szükségem:

- Tinédzserek is kipróbálhatják

- Teljesen húsmentes diéta

- Rövid idő alatt látványos eredményt lehet elérni vele

Sportot tudnátok hozzá javasolni? Főleg hasból és fenékből kellene fogynom. Mennyit kell belőle megcsinálni?


(Szeretném megjegyezni, hogy nem azért diétázom, mert már így is elég sovány vagyok, és a címlapdívákra akarok hasonlítani, hanem mert tényleg eléggé súlyos vagyok. A testtömegindexem is annak mutat. Már többször rászántam magam, hogy fogyok, de csak nem sikerült. :( Nemcsak a szörnyű látvány zavar, hanem az is, hogy sok ruha szűk nekem, amikor strandra megyek, akkor is szégyenkeznem kell. Főleg hasra sikerült felszednem, és sajnos amilyen néhány mai tinédzser, ez is eléggé félreérthető. Amikor tábor volt, az egyik kislány meg is simogatta... :( )


2010. aug. 4. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokak azt mondják,hogy már magától a vegetarianizmustól is könnyen le lehet fogyni
2010. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lassan 7 éve vegetáriánus vagyok, mégis eléggé kövér... :P

Hát igen, a sütiben nincs hús.

2010. aug. 4. 10:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem úgy értettem. Természetesen akármilyen is vagy, mindenféleképpen létezik mód arra, hogy szépen elhizz. A húsevők is a sok zsiros, rántott hústól pont ugyanúgy elhizhatnak, igy a vegáknál is ott van a sütemények veszélye,de nem erről van szó.


Amikor általában vegetarianizmusról beszélünk akkor azt úgy értjük, hogy olyankor amikor egy másik tejterméket eszik akkor a vega helyette zöldséget vagy gyümölcsöt. Amikor más húst eszik, akkor a vega valamilyen más főételt választ, mint például a lecsó, a sajttál vagy akár a makaróni. Amit te mondasz, azzal ne téveszd meg saját magad. Vegának lenni nem azt jelenti, hogy muszáj tésztát meg édességet zabálnod. Ezeket nekünk is kerülnünk kell, úgy mint nektek is. Viszont a magas zsirtartalmú tejtermékek helyettesitése gyümölccsel, a zsiros, olykor bundás húsok helyettesitése spagettivel, rizzsel, makarónival, illetve a fokozottabb zöldségbevitel- na ezek azok, amik a vegáknál nagyon jól beválhatnak fogyás szempontjából. Nehogy azt hidd, hogy egy tányér spagetti több kalóriát tartalmaz, mint egy rántott csirke.


Szóval van elég lehetőségetek, még Einstein is maga után hagyta azt az elméletét, hogy : " Semmi sem kedvezne jobban az emberi egészségnek és a hosszú élettartamnak, mint az átállás egy vegetáriánus életmódra. "

2010. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!