Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel az életmód váltással le...

Ezzel az életmód váltással le tudom adni a rajtam lévő felesleges zsírt?

Figyelt kérdés

Régebben napi szinten megittam 2.5 liter cukros üdítőt, ami ilyen napi 1000 kalória plusz körül volt, és még nem is ettem mellé semmit.


Kéthete átváltottam ásványvízre és light colara, valamint naponta futok kb 2 - 3 km-et, nagyjából 30 perc alatt.


21 éves srác vagyok, 180 cm magas és 63.6 kg. (Zsírfelesleg a hasamon van, szálkás alkatot szeretnék)



2020. júl. 28. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Túl sok felesleg nem lehet rajtad 63 kilósan. Az én férjem ilyen paraméterekkel kezdett hízókúrába.

De válaszolva a kérdésre ha a kajálásod rendben van, kalóriadeficitben vagy fogyni fogsz.

2020. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Ezzel a súllyal már a normál BMI alatt vagy, izmot kellene felszedned, ami a hasadon van, az csak bőr.
2020. júl. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
A korodhoz és magasságodhoz képest nagyon sovány vagy!!!!!! :O Basszus, én 183 centi vagyok, de nem szeretnék 70 kiló alatt lenni.
2020. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
58 - 59 kg körül voltam, amit felhíztam az mind zsír, és a hasamra ment.. Most olyan skinny fat alkatom van.
2020. júl. 28. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Híznod kéne, nem fogyni, férfibe nem menő az ilyen.
2020. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Ha 30kg felesleg lenne rajtad, akkor azt mondanám, hogy ez tökéletes indulásnak, de 180cm és 63kgmmal nincs rajtad messze annyi felesleg, hogy ez normális lenne.


Ajánlatos lenne legalább moderált mennyiségű súlyzós edzés és magasabb fehérje bevitel. Ezzel azt mondanád a testednek, hogy "Hé, ezekra az izmokra még szükséges van, ne bontsd le őket".


Viszont most a kérdés alapján azt látom, hogy mozgásnak csak kardiót fogysz csinálni és mivel nem írtad le így feltételezem, hogy nem figyelsz az étkezésre.


Tehát azt az üzenetet adod a testednek, hogy "Nyugodtan égesd el az izmaimat is, nincs rá szükségem". Aminek az a vége, hogy súlyt vesztem nem zsírt. Azaz alacsonyabb súlyon is hasonlóan fogsz kinézni, mert a zsírral együtt izomtömeget is veszítesz.

2020. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Fel tudnál tölteni képet a felsőtestedről, az arcodat takarva vagy kifirkálva? mert ahogy észrevetted, ez így kb mindenkinek hihetetlennek tűnik. Egy haverom kb 172 cm magas és 59kg, ennyivel is csontsovány, te majdnem egy tizessel magasabb vagy és csak 4 kilóval nehezebb. Ha nemszeretnéd ide kitenni, küld üzenetben
2020. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Kamu kérdés. Ilyen magassàggal és súllyal lehetetlen, hogy bàrmi felesleged legyen.


Ne etessétek a trollt.

2020. júl. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Most olyan skinny fat alkatom van."


Arra csak az edzés a megoldás, fogyás nem segít rajta, sőt, gyakran még ront is rajta.

2020. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!