Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hat a fogyókúrátokra,...

Hogyan hat a fogyókúrátokra, diétátokra a koronavírusos helyzet?

Figyelt kérdés
Pl. lehet, eddig boltban vetettek zöldséget, de a helyzet miatt nőttek a zöldségárak, emiatt pénzileg kevésbé engedhetitek meg magatoknak a zöldségek vásárlását.
2020. ápr. 8. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek edzések és itthon nem vagyok hatékony a tornával.. Depis vagyok ezért sokat ettem fölöslegesen.. Most próbálok legalább erre figyelni, de pont ma jött a főbérlő és közölte hogy: "híztál". Szóval rosszul hat és kb sírhatnékom van.
2020. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem befolyásolja.
2020. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebbet mozgok, mert eddig biciklivel jártam munkába, és ezt nehezen helyettesítem. Ezen kívül a munkahelyem melletti menzán elég jó az ételválaszték, zöldségköretet, zöldséges ételeket is lehet választani. Most magamra főzök, és inkább az egyszerűen elkészíthető ételek felé tendálok (pl jóval több tésztát eszem).
2020. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy. Nem erzek semmilyen teren valtozast, nem ertem, mit sir mindenki.
2020. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul :( Sokkal többet eszek, és elkezdtem újra rendszeresen nasizni is. Szinte minden nap. Ilyenkor pedig mindig arra gondolok, higy testmozgásná most már úgyse lenne értelme, ezért sokszor kihagyom. Brutálisan csökkent az akaraterőm.
2020. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Én pont most kezdtem életmódot váltani. Nekem kihívás inkább, mint probléma.
2020. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul. Elvesztettem az állásom, itthkn vagyok, unatkozom összevissza eszem. Pedig tök jól ment. Most legalabb még eljárhatok futni, de ha kijárási tilalom is lesz tuti visszahízom amit elértem
2020. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul. :) Kb. minden, amiket előttem már leírtak. Kevesebb mozgás, stresszevés, gyorskaja, nasizás, depresszió...
2020. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Kevesebbet eszem, mint annak előtte, hiszen nem járok annyira utána az élelmiszereknek.
2020. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul. Bár többet edzek, de mivel én elvesztettem az állásomat, viszont itthon dolgozik a férjem, ezért elsősorban őt szolgálom ki a főzéssel. Ő pedig jobban szereti a "hagyományos" konyhát, a sztrapacskát meg a sült krumplit. Kétfélére most nem telik, energiám sincs rá, így jobb híján ugyanazt eszem mint ő, de kevesebbet.
2020. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!