Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A nyár hátra lévő részében...

A nyár hátra lévő részében hány kilót tudok fogyni 16 évesen? (165cm,95kg. )

Figyelt kérdés
1 hete nekifogtam a fogyókúrának, van is hozzá kitartásom, 6 után nem eszek előtte meg csak feleannyi adagokat, és van egy dvd-m, aerobic dvd rock n roll tánclépésekkel.. engem nagyon megizzaszt, mindennap megcsinálom.. így hány kilót tudok fogyni a nyár végéig? 10 kiló lehetséges addig? Mit tegyek még hogy nyár végére lemenjen 10 kiló nagyjából? persze utána is folytatom csak mire visszamegyek suliba már szeretnék annyitól megszabadulni. köszi előre is!
2010. júl. 21. 15:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. júl. 27. 20:34
 12/13 anonim ***** válasza:

a legjobb barátnőm a LEVEL-diétával fogyott 18 kilót 3 hét alatt. ez 2 éve volt, azóta se hízta vissza, mert tartja a szigorú napot hétfőnként :)

én is el szeretném kezdeni mostanában. :)

sok sikert!

2010. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Amúgy 3-mat már sikerült! :D Bár az még nem nagy cucc, de semminek se mondható :D

2010. júl. 28. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!