Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A nyár hátra lévő részében...

A nyár hátra lévő részében hány kilót tudok fogyni 16 évesen? (165cm,95kg. )

Figyelt kérdés
1 hete nekifogtam a fogyókúrának, van is hozzá kitartásom, 6 után nem eszek előtte meg csak feleannyi adagokat, és van egy dvd-m, aerobic dvd rock n roll tánclépésekkel.. engem nagyon megizzaszt, mindennap megcsinálom.. így hány kilót tudok fogyni a nyár végéig? 10 kiló lehetséges addig? Mit tegyek még hogy nyár végére lemenjen 10 kiló nagyjából? persze utána is folytatom csak mire visszamegyek suliba már szeretnék annyitól megszabadulni. köszi előre is!
2010. júl. 21. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem reális, bár egy picit sok, mert ugye a heti 1 kg a jó fogyás, de mivel nagy a súlyfelesleged, az elején több fog lemenni. Arra figyelj hogy ne éheztesd ki magad, egyél elég vitamint, ne ugrálj rá minden nap a mérlegre, és ha mégis ezt tennéd, ne ess kétségbe ha esetleg nem fogytál, vagy netán pici felment, mert ez lehet a menstruáció előtti időszaktól, meg sokmindentől. a cm-eket figyeld. Sok sikert és kitartást hozzá :)
2010. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

fiú vagy lány vagy???

Sztem 10 kgott nem tudsz lefogyni.

2010. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Lány vagyok :)

Amúgy tényleg kicsit többet mutat a mérleg mint előtte.. az lehet azért (ahogy írták h mensi előtti időszak) h vasárnap kellene megjönnie?:S mert én meg már nem értettem mibajom.. fogyókúra mellett hízok :S de nem hagytam abba.. :)

2010. júl. 21. 16:07
 4/13 anonim válasza:
55%

Kérdező, felhívnám a figyelmedet, hogy mindenféle koplalás és csodadiéta ebben a korban végleges meddőséget is okozhat.

Először ki kell deríteni, miért híztál el. Ebben a korban 30-35 kiló felesleggel bírni egészen megdöbbentő.

Ennek 2 oka lehet:

1. betegség (pl. cukor, pajzsmirigy, hormonok, fogamzásgátló) - ezt ki kell vizsgálni, mert ha így van, soha az életben nem fogysz le anélkül, hogy a betegségedet kezelték volna.

2. rossz táplálkozási szokások

(3. mindkettő együtt)


Ha a leleteid negatívak, akkor keresni kell egy dietetikust, aki az életkorodra tekintettel összeállít egy olyan étrendet, amivel lassan és egészségesen, mindenféle károsodás nélkül le tudsz fogyni. Havi 2 kg-ra számíthatsz.


Attól, hogy itt mindenki összevissza beszél, adja a szuperebbnél szuperebb tanácsot (ami neki magának sem vált be, azért próbálja már az ötödik módszert, de állítja, hogy jó, mert olvasta), még nem ért hozzá. Neked nem muszáj rájuk hallgatni és tönkretenni magad. Higgy nekem, házidoki vagy gyerekorvos, kérjetek anyukáddal kivizsgálást, és dietetikustól mintaétrendet.

2010. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amikor "megjön" akkkor tényleg többet mutat a mérleg?? :O Léccy választ ide!! Köszi! valaki tapasztalta már?
2010. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem többet szokott, nem tudom miért
2010. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

azért, mert ilyenkor több vizet tart vissza a szervezet

általában közvetlenül az előtt, hogy megjön, és az első 1-2 napban

2010. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Annak, aki írta, hogy dietetikus, meg orvos. Az orvosok a táplálkozásról semmit használhatót nem tanulnak, a dietetikusok picivel többet tudnak, de nem túl sokat azok se, kivéve, ha képzik magukat. Egyszer egy dietetikustól megkérdeztem mondjon valami jó módszert diétázáshoz erre ő: egyek sok főzeléket, mert az egészséges. Magyarul fingja nincs arról, amit beszél.


Tiszta táplálkozás a megoldás, ha nincs betegség. Heti fél kg a normális kb, de ezt kimutatni nehéz. Veszíthet vízet, glikogént, akármit is menet közben. a mérőszalag lehet jobb lenne.

2010. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21:42-es a dietetikusok táplálkozástudománnyal foglalkoznak, nem hiszem, hogy nem tudnának semmi használhatót mondani a helyes étkezéssel kapcsolatban. Valószínű nem megfelelő "dietetikustól" kértél tanácsot.
2010. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
június 26.-án kezdtem el futni 2-3naponta 30-45percet úgy hogy 4perc futás 2 perc séta és ez mellet a kalória bevitelem is számolom.10kg-ot sikerült eddig leadnom és én is 95-kg-ról kezdtem 15 évesen és most júlis 26.-án vagyok 85kg-ram.Ha van akarat erő úgy hiszem sikerülhet
2010. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!