Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az ugrókötelezés, mennyire...

Az ugrókötelezés, mennyire helyettesítheti a futást, fogyókúra szempontjából?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lehet már azt megérteni, h bármit sportolhatsz az hatásos lesz! A lényeg, h folyamatosan csináld! Egyébként ha esett az eső én mindig ugróköteleztem és a futást meg abba is hagytam, mert vastag lett tőle a vádlim maradt az ugrókötelezés nagyon szép lett tőle a hasam!
2010. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak elmélkedsz róla, hanem csinálod is, akkor helyettesíti. Ahogy az első hozzászóló is mondta - vagyis írta - az a lényeg, hogy rendszeresen csináld. Ha jobban szereted az ugrálókötelezést, mint a futást, akkor csináld azt. Semmi értelme olyan sportot űzni, amit nem szeretsz. :)
2010. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha ugrókötelezek akkor folyamatosan kell csinálni? ezt most úgy értem h pl 150 után lehet 1 p pihenni?
2010. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

időre szoktam. 10-20 perceket, ha jó a technikád, és közekpes intenzitással tolod(140/perc) akkor nem kell megálnod. szünetet csak akkor tartok, ha nagy intenzitással ugrálókötelezek (160/perc felett), ekkor 30másodpercenként 10 másodpercet. Ez egyébként egy módosított Tabata intervallum edzés.


az is sokat számít, milyen ugrálóköteled van. A hagyományos kötél szart se ér, nincs "húzása", bőr, vagy műanyag köteleset kell venni.

2010. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!