Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Hány kilót tudnék leadni a...

Hány kilót tudnék leadni a nyár végéig?

Figyelt kérdés

Ha minden nap mozgok 1-1,5 órát(Úszás,futás.,torna)és keveset eszek(zsírosakat nem,csak zöldség gyümölcs sovány leves csirke hal rizs)Akkor kb hány kilót tudok leadni Szeptember 1.-éig?

14/F


2011. júl. 12. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
mennyiből az is kérdés
2011. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7-8 kg-ot, mivel heti 1 kg az egészséges fogyás.
2011. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én olyan 8-10 kilót szeretnék.

hízni.

2011. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Menj el konditerembe! Sokan hiszik azt hogy fogyniuk kell pedig nem. Elkezdesz "gyúrni" lemegy rólad minden zsír de a súlyodból is csak keveset veszthetsz mert közben nő rajtad az izom. 14 éves fiúnál pedig nagyon meglátszik a gyúrás hatása. (a V alak pl.)
2011. júl. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és nyár végére át tudnék dolgozni 15 kiló zsírt izommá?
2011. júl. 13. 05:44
 6/10 anonim válasza:

mozogj...attól formásodsz.

fogyástól pálcika leszel és ronda

2011. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha 100 kiló vagy, akkor akár fogyhatsz 20 kilót is, de ha 50-60 között lebegsz, akkor 5-6- kiló körül fog lemenni rólad :D
2011. júl. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

szerintem nem leszel rá épes...már bocs,ez nem annyibl áll,hogy futunk meg ezt meg azt,elhiszem hogy a lányoknak imponlni akasz meg minden,de még nem jött el az idő,fejlődésben vagy,fogyi nm kéne,és a testépítés sem ajánlom ha csak nemakarod az izületeket tökre tenni,úszás az megfelelő,de ahoz hogy eredményes legyen a "fogyás" meg kell tanúlnod rendesen úszni nem csak a strandso "dáma" úszást elsnek keress egy sakértő oktatót vagy vegyél egy könyvet igaz,az boyolultabb...elsőnek a mell úúszás a legegyszerűbb és a kedvencem :),utánna gyors,hát,pillangó

mellet 1 hónap alatt megtanúlhatod 4 éve úszok és még a pilangó mindig nem mey tökéletesen...szóval ez nem hip-hop kész, egyébként én is ebbe a cipőbe jártam csak é gizda voltam, étendkiegészítő és heti 6x2 óra úszás 1.5 év allat meghozta a hatását jah és én ezt 16 évesen kezdtem,ráérsz még a nőkkel,jó csajok úgy is csak gimibe vannak :P

2011. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a helytelen írásrt bocs este va és nem találom betüket :p
2011. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én nem ajánlom a gyúrást 14 évesen, mivel csontozatod még fejlődik. Amikor én elkezdtem gyúrni 15 éves voltam és haveromék szülei óvtak a dologtól pont ezért. Mivel sok éven keresztül csinálták volt ismeretük a dolgokkal kapcsolatban.

A napi kaja adagodat oszd szét 6 részere és tornázz napi szinten kb 2 órát. Ha van lehetőséged úszni az a legjobb, de lefekvés előtt ne egyél már 4 órával. Szal ha 10 kor fekszel akkor még 6 előtt ehetsz egy kicsit. Ne éhezz sose mert tönkre teszed a szervezeted. 17-18 éves korig elég nagy a szervezet energia igénye és utána is csak egy kicsi visszaesés tapasztalható(saját tapasztalat). Szóval ismétlem magam, ne éhezz egyél nyugodtan csak mozogj mellé sokat.

2011. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!