Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szoptatás alatt szabad csináln...

Szoptatás alatt szabad csinálni a 90 napos diétát?

Figyelt kérdés
Állandóan éhes vagyok sajnos. :-) kellene valami amit követhetnék, úgy könyebb lenne.
2008. okt. 4. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem amíg szoptatsz, inkább ne kezdj bele. Próbálj meg sok-sok gyümit enni az egyéb (pláne a nasi) helyett.
2008. okt. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
SZOPTATÁS alatt ne fogyókúrázz. A szoptatással is fogsz fogyni. Ha majd már nem szoptatsz olyan fogyókúrát csinálhatsz amit nem szégyellsz. a 90 napos alatt olyan hiányállapotok és mellékhatások alakulhatnak ki amivel veszélyezteted mind a magad mind a baba egészségét.
2008. okt. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én két és fél hónapja szültem, és nekem is voltak éhségrohamaim.Ezen felül lehet kerekedni, csak rendszeresen kell enni.Értem ezalatt a reggeli,tízórai,ebéd,uzsi,vacsi betartását, és hat után már csak gyümölcsöt egyél.Nekem bejött, már fogytam 5 kilót,és nem éhezem!Persze amit eszem az sem nass, csak normál főttételek, és csak jóllakásig nem pukkadásig.Sok sikert!
2008. okt. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt ne kezdj neki, semmilyen fogyokurának! A káros anyagok kiválasztódhatnak akár a tejbe is, ill. ezzel a 90 napossal nincs biztosítva mindennapra mindegyik tápapanyag. Én is megvártam, míg elment a tej fél év után, akkor kezdtem neki, megy ugyesen! Terhesség alatt híztam vagy 25 kg-t, szoptatás alatt további 5-ot, de fogyizni eszem ágában sem volt! Az éhségrohamokat ismerem, foleg éjszakai szopik után volt nekem is..Probálj ilyenkor gyumolcsot, hagyd ki a kenyérféléket, édességet (amúgy is hasfájást okozhat)Sok sikert! Ja, a szerencsésebbek a szoptatással is fogynak, turelem!!
2008. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!