Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudok popsiból fogyni?

Hogyan tudok popsiból fogyni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és sokak véleménye szerint túl nagy a seggem. Le lehet belőle adni? és ha igen hogyan??
2009. dec. 11. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Popsiból csak erősítő gyakorlatokkal lehet.Konditeremben van jópár lányoknak való gép,ami ezen segíthet.De otthon is tornázhatsz,lehet kapni egy ún. Fitness szalagot(ez egy erős gumiszalag kb 800-1000ft)amivel erősítő gyakorlatokat végezhetsz otthon.Sztem a leghasznosabb,nekem is van.Neten is találhatsz ilyen gyakorlatokat,de itt van néhány:

1,összekötöd a szalagot,könyök-térdelőtámaszra ereszkedsz,beleakasztod a 2 lábfejedet,az egyik lábadat lenttartod a földön,a másikat felemeled úgy,h a szalag a talpad közepén van és a lábad térben behajlítva,h a szalag kissé feszüljön és a plafon felé emelgeted a lábadat,először lassan,aztán fenntartod,ahol a legjobban feszül és ráhúzol még sok aprót.

2.ugyanez,csak a fent lévő láb nyújtva,szalag bokak körül és ugyanúgy felhúzás,hosszú aztán sok apró.

3.testtartás marad,egyik lábadat oldalra kifordítod,ugyanígy húzol a szalagon.

Ha ezeket naponta megismétled,akkor tuti lesz eredménye.

Azt nem tudom pontosan,hányat kell belőlük csinálni,de 8asával szokták: 8-8paró-8-8.a. ezt te úgyis érzed,akkor hatásos,ha már érzed h zsibbad kicsit és még rátornázol.Fontos,h két különböző gyakorlat között tarts szünetet és nyújtsd meg a lábaidat,mert izomláz lesz bennük-pl úgy,h leülsz nyújtott lábakkal és nyújtózol a labujjaid felé.Ezeket a gyakorlatokat ismételd meg mind2 lábra.Sztem jó,mert egyszer megveszed a szalagot,aztán akkor tornázol vele,amikor akarsz és tényleg nagyon hatásos!Jah,és még fontos,h fokozatosan kezdd el,először kevesebbet csinélj mindenből aztán napról napra többet,h ne legyen húzódás v izomláz.Nemcsak a popsit,hanem a combot is erősíti.Sok sikert!

2009. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!