Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Várhatok még fogyást?

Várhatok még fogyást?

Figyelt kérdés
173 cm vagyok 97-ről indultam, most vagyok 88 (még egy tizest mindenféleképpen le szeretnék adni). 50. napon vagyok a diétába, de sajna most az utóbbi 3 hétben csak 1 kilót fogytam. Tegnap el is fogyott a kitartásom, egész nap csak ettem, így az egy kiló is visszajött. Várható még fogyás, ha kitartok?
2009. okt. 12. 08:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
meg csak felenel tartassz...persze hogy fogyhatsz...de még visszafogsz hizni ugyhogy mind1:)
2009. okt. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

tegnap 22:46:


Kinek akarod még bizonyítani a tudatlanságodat?

Így név és cím nélkül persze bármit írkálhatsz ide, csak nem sok értelme van.

Sokkal egyszerűbb lenne, ha utánanéznél ezeknek a dolgoknak, ahelyett hogy kreténségeket írogatsz.

És ez mindenkire vonatkozik, akik bármiféle tudás nélkül írogatnak itt egymásnak förtelmes butaságokat.

Ezzel csak ártotok magatoknak és a sorstársaitoknak, higgyétek el, hogy nem nekem, akit lepontoztok.

Mert engem nem érdekel, rám a klienseim hallgatnak és nekem ez a lényeg, nekik pedig az, hogy garantáltan le is fogynak.

Ők hálásak ezért, ti meg még évek múlva is itt fogtok (addigra már merőben új) baromságokat írogatni egymásnak és a korlátoltságotok miatt addig ,-és azután sem -fogtok tartósan lefogyni.

:-(

Sajnos ez van...

2009. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Biztos,hogy fogsz még fogyni,én 21 kilót fogytam összesen,de sajnos utána nem figyeltem eléggé és 10 visszament,most újra kezdtem 12 napja,remélem leadom a 10-est!
2009. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nocsak. :)) Ismét itt az izomagyú edző... Érdekes, nagyon egyedül vagy a véleményeddel...
2009. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

:-)

Örülök, hogy jó a kedved.

Nem baj, ha egyedül vagyok, elhiszed.

Én nagyon ritkán írom le a véleményemet, mert megszoktam, hogy jobb ha megtartom magamnak, ha nem akarom megsérteni a klienseimet.

Ezért nem véleményt írtam ide sem, hanem TÉNYEKET.

Nekem ezeket a dolgokat tudnom kell, mert vizsgáztam belőlük és a mindennapi munkámhoz szükségesek.

Nektek nyilván nem azok, csak ha esetleg valaki fogyni akar és képes gondolkodni.....akkor hasznos lehet.


Nekem tökmindegy, nekem nincs és nem is lesz soha gondom az alkatommal, hála részben a tudásomnak, részben a hozzáállásomnak.

Mindenesetre én nem szoktam vitázni sem a könyvelőmmel, sem a vízvezeték szerelővel....

2009. okt. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!