Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Aki a 90 napos ellen van, az...

Aki a 90 napos ellen van, az miért írogat be ide?

Figyelt kérdés
Ha neki nem tetszik, akk nem csinálja, de számos embernek bevált.
2009. szept. 27. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

mert szabadon nyilváníthatok véleményt.

mert nem csak olyan témába írhatok,a mivel egyetértek, azért

2009. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Az egy dolog, hogy egy kúrával mennyit lehet fogyni. Mindenki fogy, aki nem kap meg valamilyen alapvetően fontos építőanyagot.

Más kérdés, hogy a fogyókúra után ezt az anyagot már rendesen megkapja, és akkor viharos sebességgel hízni kezd - valamint közben megedződött a fogyás ellen is, tehát a következő kúra már csak feleannyira hatásos.


Míg egy normális fogyókúrával ilyen mellékhatások nincsenek.


Végül: azért írunk, hogy ez mindenki számára világos legyen.

2009. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Mert a 90 napos NEM EGÉSZSÉGES, és erre akarnánk felhívni a figyelmet. De tudod, mit, aki hülye, csinálja csak, majd egyszer megtudja, milyen károkat okozott a szervezetének...
2009. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Visszakérdezek:


Az öngyilkosjelölteket miért próbálják lebeszélni a tervezett öngyilkosságról? Pedig tényleg meg akar halni, akkor miért?


Ami pedig engem illet, én személy szerint azért, mert edző vagyok és táplálkozástant is tanultam, és elborzaszt az emberi tudatlanság és kétségbeesett önpusztítás ilyen formája.

Ezért úgy vagyok vele, hogy megpróbálom az embereket a helyes útra terelni, elmondani, továbbadni nekik a tudásom egy részét legalább.

Mivel ebből élek, ezért ez a mindennapi életben pénzt, elismerést és sikerélményt nyújt, itt az oldalon meg általában sok kis piros kezecskét.

Akiktől pedig ezeket kapom... nos sajnos ők járnak rosszul, nem én.

:-)

2009. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Igazából az előttem levők elmondtak mindent =)
2009. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Le is pontozták szépen az elsőket!

Csak azt nem, aki tényleg szakember, és látszik rajta, hogy ő aztán igzán ért hozzá... pedig a többi is azt mondta, mint ő.

A kérdező meg közben valószínűleg a kardjába dőlt.

2009. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

én senkit nem pontoztam le, mert a kérdésemre kaptam válaszokat!

még egy kérdés! van olyan, aki próbálta, és visszajöttek neki a kilók vagy tönkrevágta a szervezetét, ahogy írtátok?

mer ha van, akk abbahagyom...

2009. szept. 29. 19:58
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem jöttek vissza csak kipróbáltam.Fogytam is!Csak ott a bibi hogy előtte és utána mérettem testzsír százalékot.Eléggé kiábrándító volt...
2009. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
69%
Én tavaly megcsináltam, 8 kilót fogytam. Idén visszajött kb 10 és sokkal rosszabbul érzem magam, mint a tavalyi 8 kiló plusszommal. Hátha valaki okul belőlem...
2009. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Én 23 kg-ot fogytam, 6 hónapja tartom a súlyom, a vérképem és a közérztetem jó, sokkal csinosabb vagyok 6 gyerek után és megtanultam mi a kitartás,az önfegyelem, sokkal nyugodtabb vagyok, a vérnyomásom már nem magas. Nem hülyeség a diéta, csak annak aki ócsárolja és nem próbálta, vagy gyenge volt végigcsinálni.
2009. nov. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!