Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mikor látszik a fogyás? 175cm...

Mikor látszik a fogyás? 175cm és 125kg vagyok!

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 18:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

23:12-es!!Nem ez volt a kérdés.!!!!!!!!!

Ha nem tetszenek a túlsúlyosak menj innen.Nem kell másokat leszólni, sértegetni....Ez a külön tipus mindig tudja, hogyan kell másokba belegázolni.Jó érzés?? Mit éreztek ti egyáltalán ilyenkor? Ettől töltődsz? Te biztos tökéletes, gyönyörű, hibátlan és magabiztos vagy.Örülj neki.

A tefélédtől szenvedtem 30 évig. Mostmár nem ügy.

Nézz magadba. Nálad minden 100 ????????????Minden? Mi is értékes ügyes, okos és érző emberek vagyunk.Sőt..............

2009. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A bakkerosnak üzenem: hízz meg és megtudod milyen, szégyelld magad! A kedves kérdezőnek: 165 cm és 125.5 kg-ról indultam, 23 kg-ot fogytam, 6 hónapja tartom. Nem érdekelt, hogy látszik-e,én láttam és ez a fontos. A 26-os nadrág nem volt jó rám, most 18-t hordok. Hetek múlva kezdtek dicsérni és nagyon jól esett, de magad miatt csináld végig, ne másért, ne dicséretért, önmagadért, MEGÉRI!!!
2009. nov. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!