Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Érdemes a 90napos alatt 5ször...

Érdemes a 90napos alatt 5ször étkezni?

Figyelt kérdés

Pl fehérjenap:

ebéd: csirke

uzsi: kefír

vacsi: csirke


szénhidrát:

ebéd: tészta

uzsi: keksz

vacsi: kalács


2009. aug. 19. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem, naponta tízszer kell étkezni, és minden gyümölcsnap után be kell iktatni egy zsírnapot, ahol csak szalonnát ehetsz. Attól nem hízol, mert nincs benne sem keményítő, sem szénhirdrát...
2009. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
10%
Igen, igen!! :DDDD Az első válaszadó tudja a titkot! :DDD Cukornap is van egyébként csak eltitkolják a zsenik :DDD
2009. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem,de látom itt már kérdezni sem lehet!!!!
2009. aug. 22. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Komolytalan és tudománytalan hülyeséggel kapcsolatban miért akarsz komoly válaszokat?

Érdekesen értelmezed a napi ötszöri étkezés fogalmát, ha csak az ebéd, az uzsonna és a vacsora (mind becézett formában persze) tartozik bele. Hol marad a regcsi meg a tízcsi?

2009. aug. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes 5× étkezni a diéta alatt...=)

Puxx

2009. szept. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én naponta 2-szer ettem,délben és 5körül és 21 kilót fogytam,kemény volt,de megérte.
2009. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!