Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan étkezzen ezek után?

Hogyan étkezzen ezek után?

Figyelt kérdés
Édesapám 2-szor egymásután ismételte meg a 90napos diétát. Összesen 33kg-ot sikerült fogynia, s mivel vissza nem akarja szedni a leadott súlyt, az lenne a kérdésünk, hogy hogyan étkezzen tovább?
2009. júl. 28. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ésszel.


Keveset egyen és kerülje a zsíros , cukros kajákat.

kenyér minimális mértékben

2009. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is tovább csinálom mint szabadna. van még feleslegem.. én a diéta utánra kb olyan étrendet képzelek el, ahol körülbelüli értékek szerint, hetente EGYSZER fogyasztom kenyeret, vagy pedig tésztát,ekkor is kis mennyiségben (1-2szelet kenyér, fél tál tészta) többi napokon, hús,sajt,zöldségek,rizs(kevés)soksok folyadék,zöld tea, sok alacsony kalória tartalmú gyümölcs, hal, csirke, virsli,sonka, párizsi, ilyenek. amik nem hízlalnak,és nincs bennünk (annyira)sok ch. én ilyen életvitelt szeretnék folytatni... jó, havonta 1szer talán megengedem magamnak 1 ebéd erejéig, hogy azt egyem amit épp főzők(krumplifőzelék,babgulyás,töltöttkaraj..) DEMONDOM csak havonta 1szer 2szer.. vagy ha nagyobb buli, stb van, akkor ott kaja de mértékkel az is. ja és mozgás mozgás mozgás. a diéta alatt eddig (3hónap) semmit nem mozogtam. majd most kezdem el... kezdeném.kezdeném.de semmi kitartás:D remélem ha látom h még mozdul a mérleg lefelé, ad bíztatást és elkezdem,am szoktam gyalogolni sokat,takarítani...meg stb. szóval van mozgás,csak nem olyan.. szerintem már a diéta alatt eléggé hozzászokott a szétválaszott kajlásálhoz egyen úgy h

fehérjenap- hús salátával. (ezt továbbra is viheti,tovább;)

keménytőnap(főtt zöldségek.naigenigen,ehez egyen húst)

szénhidrátnap(húsok,zöldségek,DE nem szénhidrát,szóval a szénihdrát max jelentsen 1 szelet kenyeret,vagy 1zsömlét)

gyümölcsnap(nem kell tartani sztem. én hetente 1szer fogok, méregtelenités,tisztitás,miatt a diéta utánis)

én így tervezem.rem nem hizok vissza:))

2009. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!