Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ezek után mennyi fog a fogyás?

Ezek után mennyi fog a fogyás?

Figyelt kérdés
ma reggelire ettem három szilvát,aztán suliba barátnőmék megkínáltak sajtos chipsel,teljesen megfeledkeztem róla,hogy ma keményítőnapom van,tehát gabonafélét nem ehettem volna.de mivel ez még délelőtt volt..de ugye akkor meg csak gyümölcs:S már 22. napja csinálom...eddig nem bünőztem csak nagyon ritkán!!(2x talán..) leis ment szépen 3kiló! demég lenne 15kg feleslegem:( folytathatom a diétát egy marék cipsz után? vagy hagyjam abba?:/:\\\'(
2009. ápr. 21. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Most mit vársz? Hogy biztassunk arra, hogy áh mindegy, ha már megetted a chipset hagyd a fenébe a fogyókúrát, és faljál tovább? lehet hogy ezt szeretnéd, de a választ te is tudod bizonyára. Ha abbahagyod a fogyókúrát, nem csak hogy a maradék 15 kilót nem fogyod le, de a leadott 3 is visszajön. Ha viszont a fogyás fontosabb mint a chips, holnap egyél fele annyit mint amennyit amúgy ehettél volna, és akkor ki van váltva a chips.
2009. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ígyis nagyon keveset eszek, (napi 700-800 kcal kb) Reggel 2-3 gyümölcs,Hazajövök 1felé,napnak megfelőlen kisadag,Vacsora még kisebb...Ígyis éhezek:S Nemtudom,na mindegy akkor holnap megpróbálok ennél is kevesebbet enni.. Köszi a választ :D
2009. ápr. 21. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Sz*rd le azt a chipset 10 naponta ennyi belefér, amúgy nem tudom hogy vagy még életben ezzel a 800kcallal

Én most 1700-1800-zal diétázok és olyan vagyok mint a falhozvert lófasz...


Jó mondjuk én 185cm vagyok meg 89-kg-ról indultam van heti 4X60perc bicaj + 3 súlyzós edzés... de akkor is szédelgek meg fáradt vagyok...

2009. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
miért kellene neki még kevesebbet enni?1marék chips miatt? velem is elofordult,holyat ettem amit nem szabadott volna, a rá kovetkezo napon épp úgy ettem,ahogy szoktam, és mégis fogytam. 1 hónap alatt 10 kg-t fogytam,és nem is éhezek+ heti 2-szer biciklizek.
2009. ápr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!