Le szeretnék adni 20 kg-ot mit tegyek h elérjem ezt az eredményt?
1. varázsszó. féladag (amikor tudnál enni még egy tányérral, akkor azt ne tedd)
2. sportolj valamit, de az rendszeres legyen (pl múlt héten voltál edzőteremben... na így szart se ér)
Ami tényleg működik: heti 4 (Nagyon minimum 3, de inkább több) edzés, legalább 1 óra (ez fontos, mert 40perctől van zsírégetés). Az összes edzés aerob zsírégető pulzustartományban legyen. Vegyél egy pulzusmérőt, nem kell drága. Az edzés max pulzusa ez legyen: 180-életkor -5 (feltételezem nem mozogsz évek óta, ezért a -5), a minimális pulzus ettől 10-el lejjebb. Pl. ha 35 éves vagy, akkor 140 a max, és 130körül a minimum. Kocogás, tekerés. +20kiló nem terheli az izületeket nagyon, de ha fáj, tekerj. Az amúgy is jobb, mert tovább fogod bírni mint a kocogást - több idő, több zsír. Edzések után nyújtás - nem tépés, 10-15p után fehérje, szénhidrát és ásványi anyagok. Nem kell zabálni akkor sem.
Étkezés: féladag, annyit egyél, amit nem érzel meg. 10 perc múlva azt érzed, hogy jól vagy lakva, 2 óra múlva azt, hogy éhes vagy. Akkor egyél megint egy keveset.
A diéta önsanyargatás, megunod, nem tartod be. Norbi updét baromság és még lehúzás is. Étrendben sok zöldség és lassan felszívódó szénhidrátok (teljeskiőrlésű cuccok).
Az eredmény nem azonnali, 20év minimum 1 év lesz, de biztos.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!