Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Kenyér helyett mit egyek?

Kenyér helyett mit egyek?

Figyelt kérdés
A kenyeret ki szeretném iktatni az étrendemből.az egyik ismerősöm ugy fogyott le 12kg-ot 3hó alatt hogy nem evett kenyeret, de akkor mit egyek helyette? reggel kenyeret szoktam enni parizerrel vagy kenőmájassal, mindne nap nem ehetek müzlit?
2009. júl. 4. 11:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
szoktam enni puffasztot riszet is,szeetem is,de azt nasi helyett,nem ugy hogy kenyér helyett,mert most akor tegyem rá a kenőmájast meg parizert? :)
2009. júl. 4. 11:43
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Reggelire egyél nyugodtan teljes kiőrlésű lisztből készült kenyeret. De délután és vacsorára már ezt is mellőzd. A cukrot is kellene iktatni és így lehetne teljes is a siker.
2009. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Talán kérdezd meg az ismerősödet, ő mit evett reggelente. :)

De ha rám hallgatsz, akkor reggelire eszel kenyeret vagy zsemlét, vagy bármit ami jólesik és csak a nap többi részében iktatod ki az étrendedből. Akkor nem leszel rá nagyon kiéhezve, mert az már önkínzás.

Amúgy reggelire gyümölcsöt mondanak az okosak, az jól kitisztítja a szervezetet és energiát ad.

2009. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Igen, tedd a pufirizsre vagy abonettkenyérre a parizert, tegyél rá zöldségeket ( paradicsomot, paprikát, jégsalátát)Van olyan finom mint a kenyérből készült szendvics, tápláló és nem is hízlal. :]
2009. júl. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
A pufi oké, de az abonett is inkább csak diétás kategóriába sorolható.
2009. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

A kenőmájast meg a parizert dobd ki a kukába, vagy add a kutyádnak!

Már ha fogyni akarsz.

A puffasztott rizs jó lehet, csak este tilos a fogyasztása.

Zsírszegény túró, körözött, natúryoghurt, tojás mehet hozzá, sok zöldséggel, de akár sovány hús is.


Én sem ettem kenyeret már vagy fél éve, és rohadtul nem hiányzik. Pedig nem fogyózok, csak odafigyelek, hogymit eszem.

2009. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi, de a pufi rizs mértékkel 1-2 szelet mehet nyugodtan este is.
2009. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem mehet, mert tiszta szénhidrát.

Elárulnád ,hogy éjjel mi szükséged van szénhidrátra?

Alvajáró vagy esetleg és lemész futni a ház körül?

Elárulom, hogy a pufirízst mi testépítők tömegnövelésre használjuk.

De mivel gondolom nem ezt a választ szeretnétek hallani, ezért csak azt tudom mondani, hogy nézzetek utána, ha nem hisztek egy szakembernek. Vagy bánomis én....

2009. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Én 9 hónapon keresztül csak Abonett kenyeret ehettem a terhességem alatt, mert nem volt szabad híznom. Először furcsa volt és úgy éreztem, hogy nem fogom megszokni. De a végén teljesen úgy használtam, mint a rendes kenyeret, még melegszendvicset is csináltam belőle a grillsütőben. Ha megiszunk utána egy bögre folyadékot jól megdagad a hasunkban és teltség érzetet okoz.
2009. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
milyen ez az abonett kenyér? drága nagyon?hol lehet beszerezni?
2009. júl. 8. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!