Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szükséges a diéta mellé...

Szükséges a diéta mellé intenzív mozgás is a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs rá túl sok időm :(. . .
2007. aug. 10. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attólfügg,hogy honnan szeretnéd leadni a fölösleget.Gyaloglás,kiadós séta,kerékpározás,vagy apro mozgások is elegendöek azért nemkell tulzásbavinni.:Én keveset mozogtam,de 15kilóval kevesebb lettem.Sok sikert.
2007. aug. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mozogsz az nem árt :) de attól függetlenül is érsz els sikereket, csak lehet lassabban, és nem olyan látványosan. (nemcsak egyhelyről hanem mindenhonnan) Sok sikert ;) (én amugy norbizom 5 hete és 5 kg-t fogytam :) )
2007. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinek a saját döntése, de tény, hogy mozgással könnyebben csúsznak le a kilók! Plussz, ha fogysz, és nem mozogsz hozzá, a bőröd nagyon csúnya lesz... s gondolom erre nem vágysz. Az idő nem kifogás, azért egy fél óra séta csak belefér a minden napokba. Ha valakinek volt ideje felhízni, akkor úgy gondolom, hogy mozgásra is kell, hogy legyen ideje...
2007. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
A kérdés helyesen így hangzik: szükséges-e intenzív mozgás mellé diéta a fogyáshoz?! Már napi 25-30 perc futással (ez nem sok!!) és a vacsora mérséklésével (esetleg a kenyér, ill. egyéb magas szénhidrát tartalmú élelmiszerek elhagyásával az étkezések során)olyan látványos eredményeket lehet elérni, hogy nem kell kikészítened a gyomrod mindenféle értelmetlen diétával. A futás a leghatékonyabb fogyókúra!!
2007. aug. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha az utolsó 3 megállóra leszállsz a buszról és gyalog mész mondjuk 20 percet reggel, 20 percet este, az már valami. Igazából napi 40 perc folyamatos terhelés kellene, kb. 120-140 közötti pulzussal. Ha jó a diétád, akkor ennyi bőven elég. Csak ne valami kiskegyedes csodadiétát csinálj, hanem számold a szénhidrát-zsír-fehérje tápanyagokat grammra.
2009. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!