Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta is szükséges vagy elég...

Diéta is szükséges vagy elég a mozgás?

Figyelt kérdés
A mozgás allat azt értem hogy esténként(minden nap)kocogás,vagy bicikli.A kocogás kb 2-3 háztömb a biciklizés pedi 30-60 perc.Ezzel érhetek el valamit?Mert próbálkozok a diétával de nem nagyon tudom csinálni.Az is elég ha kerülöm a üdítőket, édességet, és a nagyon zsíros éeteleket?Nem szeretnék sokat fogyni mert 165 cm magas vagok és 60 kg. Így csak nagyjából 5-7 kg szeretnék leadni. 13/F
2009. máj. 20. 12:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Mert fogyni szeretnék mindenáron de olyat is hallotam hogy nem egészséges a diéta ilyen korban és helyete mozogni kell.Az is elég?
2009. máj. 20. 12:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!igaz hogy a te korodban még nem szabad fogyókúrázni,mert fejlőésben vagy,és minden fontos tápanyagot meg kell kapnia a szervezetednek.Az nagyon jó hogy rendszeresen mozogsz,szerintem nincs sok felesleged neked elég ha kerülöd az édességet,cukros,zsíros dolgokat stb,ja és inkább reggelire egyél többet ,este már ne sokat,és ne túl nehéz ételt.És igyál sok folyadékot.Egyél sok sok gyümölcsöt,zölséget.Ez így elég lesz,menni fog.Sok sikert!
2009. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

SZia!

Szerintem elég, ha valóban kerülöd a cukros ,zsíros kajákat. És sokkal többet mozogsz ,mint eddig, én magam se eszek mást ,mint eddig csak kicsivel kevesebbet, és nem iszok szénsavasat, cukrosat, mondjuk eddig se ittam :) . Zsíros kaját se eszek, csak egyszerűen mozgok .

Küldök egy linket , itt láttam valahol, és szerintem jó ezt is érdemes betartani.


[link]

2009. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a válaszokat!Igaz csak a héten kezdtem remélem azért pár hét múlva megjön a hatás:D
2009. máj. 20. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!