Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mióta és miért lett ilyen...

Mióta és miért lett ilyen nagy divat ez a 90 napos őrület?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy miért nem látják, hogy veszélyes és rossz (tájékozatlanság, tudatlanság), csak azt nem, hogy mitől lett konkrétan ez olyan nagy sláger, amikor ezer meg egy millió más diétaféle van még... Miért épp ez tarol, mióta, hogyan lett ilyen felkapott?
2009. jún. 22. 22:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
én még azt is hozzátenném, hogy mondjuk akin van 30-40kiló felesleg, annak a sport is elég nehezen megy. Ezért előbb valamennyire fogyni kell a súlyból, hogy könnyebb legyen mozogni. Amúgy meg nem értem miért szúrja mások szemét, hogy ki hogyan fogyózik. Mindenki maga dönti el. És valóban igaz, hogy 12évesen könnyű jól kinézni. És biztos nem hallottál róla, de általában a genetikának is köze van a testalkathoz. Nem mindenki örökölt jó géneket, hogy ehet bármennyit és nem hízik. Van aki attól is magára szed 5kilót kis túlzással, hogy ránéz a kajára.
2009. jún. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Van aki attól is magára szed 5kilót kis túlzással, hogy ránéz a kajára."

Persze ez egy általános mentegetőzés, csak éppen általában nem állnak meg a ránézésnél...

Aki le akar fogyni az le is tud, akármi is történjen. Általában az akaraterővel van a gond, meg az olvasni tudással.

2009. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ez ugyanolyan dolog,hogy ezt kitalálta vki,bevált és mi hiszünk benne.DE kitalálta valamelyik marha,hogy ez szar és abban pedig ti hisztek.ÉN tudok olyan embereket (nem egyet),akiknek ez sikerült,bevált és több 10kg-tól szabadúltak meg.Te tudsz olyat akinek ez kárára vállt volna?Vki aki nagyon hülye,elkezdte terjeszteni azt,hogy káros a 90 napos és van több olyan hülye,aki ezt el is hiszi!Ez az oldal azoknak van kitalálva,akik hisznek benne,csinálják és sikerül végigcsinálni.Nem pedig azoknak,akik csak fikázni tudnak.Csináljatok magatoknak egy oldalt és ott lehet társalogni arról,hogy milyen szar a 90 napos.Ne ezeknek az embereknek vegyétek el a hitüket attól,hogy fogyhatnak.Gondolom ezeket azok az emberek állitják,akikben van 40 kg és soha az életben nem küzdöttek még a kilók ellen.Sztem hiába tekertek,mindenki abban hisz amiben akar!
2009. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, és a további meglátásokat.


Kérdezte valaki, hogy akik ellenzik a 90-est, azoknak mi a bajuk vele. Én speciel hozzáértőktől értesültem arról, hogy a 90 napos azért olyan hatékony súlycsökkentő, mert a zsír helyett elsősorban az izmokat építi le. Mivel pedig az izom nehezebb, mint a zsír, ezért valóban látványos súlycsökkenést eredményez. Viszont az izomleépítés, mint olyan, szerintem legalábbis nem egy jó dolog. Szóval én csak ezért csodálkozok rajta, hogy ennyire divat, amikor van azért sok rendes diéta is, ami tényleg a zsírt égeti, és azokkal nincs is semmi baj.


Akik meg genetikáról és alkatról beszélnek, azoknak valóban van igazságuk, és az olyan esetek tényleg nem egyszerűek. Viszont nekik meg főleg nem tudom, miért lenne jó az izomvesztés...? (mint írtam feljebb, rendes diétákkal semmi bajom)

2009. jún. 23. 14:24
 15/19 anonim ***** válasza:
55%

"Én speciel hozzáértőktől értesültem arról, hogy a 90 napos azért olyan hatékony súlycsökkentő, mert a zsír helyett elsősorban az izmokat építi le. Mivel pedig az izom nehezebb, mint a zsír, ezért valóban látványos súlycsökkenést eredményez. Viszont az izomleépítés, mint olyan, szerintem legalábbis nem egy jó dolog"


Pontosan erről van szó! De a sok birka ezt nem fogja föl, láthatod, most is jönnek ide téríteni hogy márpedig ez használ meg ez jó, meg még lehetne sorolni! Nem fogják fel hogy a DIÉTA az NEM SÚLYCSÖKKENÉS, mert ennél fontosabb a zsír/izom arány. Lehet hogy a mérleg 10 kilóval kevesebbet mutat, és örülnek maguknak, de egy gramm zsír nem ment le róluk, és sza*ul is néznek ki.. De akkor sem fojgák fel, jönnek ide újra és újra terjeszteni.


Mellesleg nem a kérdezőtől, hanem aki nemrég írt: mi az hogy ez az oldal a 90 naposról szól, és csináljunk magunknak egy külön oldalt ahol lehet ócsárolni? Ez a honlap nem a 90 naposról szól, és te elmehetsz és csinálhatsz egyet ahol dícsérheted ennyi erővel és még több embert megtéveszthetsz vele hogy ez miylen is jó, mert akinek egy minimális olvasási és szövegértési képessége van az felfogja hogy mért nem jó!

2009. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó hozzászóló te is olyan gyökér vagy mint a többi ember,akik azt mondják sz@r ez a diéta!Te komolyan!Végiggondoltad mit írtál le?Ha tényleg ennyire hülye vagy,mielőtt leírsz vmit,olvass utána igaz e.Pff!:D
2009. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
89%
Legalább érvet írjál, miért jó, te birka.
2009. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
12:23-as: Ezek szerint nyilván gyökér az összes szakmabeli is, aki szintén tisztában van az ártalmaival... Nem is értem, miért nem adják vissza a diplomájukat... Vagy még inkább, miért nem adják át neked, aki a... 16...? éveddel láthatólag sokkal jobban tisztában vagy a dolgokkal.
2009. jún. 24. 15:56
 19/19 anonim ***** válasza:
Jó lenne még 16 évesnek lenni,de azon már nagyon rég túl vagyok!Te meg akkor mi a szarnak írsz ide,ha neked sem tetszik ez a dolog?Akkor te is egy nagy gyökér vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A 16 éveddel!
2009. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!