Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mióta és miért lett ilyen...

Mióta és miért lett ilyen nagy divat ez a 90 napos őrület?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy miért nem látják, hogy veszélyes és rossz (tájékozatlanság, tudatlanság), csak azt nem, hogy mitől lett konkrétan ez olyan nagy sláger, amikor ezer meg egy millió más diétaféle van még... Miért épp ez tarol, mióta, hogyan lett ilyen felkapott?
2009. jún. 22. 22:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom édes,de már annyira fárasztanak azok a kérdések,hogy "fehérje napon ezt ettem,bűnöztem?""szénhidrát napon mit szabad ennem?ez jó lenne?"

12/L

jah,tele van a t*köm az összes fogyókúrával,soha a büdös életbe nem akarok ilyet művelni,épp elég nekem a tánc is,az megmozgat,és nem hízok el:D

2009. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
Lyaly most mér mondod ezt, hát hasra kéne borulnunk az előtt hogy legalább felemelte a valagát és csinál valamit! Bisztoss azért fikázzátok mert nincs elég kitartásotok egy ilyen tudományos diétát kitartóan csinyálni!
2009. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
egyetértek az előttem szólóval!
2009. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Ne haragudjatok kedves előzök, de ne törjetek pálcát azok felett akik így diétáznak.

Tudjátok milyen kövéren élni? Tudjátok milyen keservesen diétázni?

Kedves első! 12 évesen nekem is nagy volt a szám.

Majd ha szülsz 1-2 gyereket és rajtad lesz a 10-15 kiló majd akkor beszélgethetünk. Nekem is tele van a hócipőm a korodbeliek, megdu*tak ugye nem lehetek terhes kérdéseivel...

A duci emberekre könnyen ráfogják: "dagadt mert zabál és mert lusta sportolni". Igen, ilyen is van. meg olyan is akinek hormonproblémái vannak, vagy bánatevő lesz. Sajnos ilyen is van. És azt a 20 kilót ami rámrakódott, nem feltétlenül olyan könnyű leadni, mint beszélni róla.

A fogyáshoz kapaszkodó kell és egy kövér embernek akik túl van a 13.csodaszeren és a 23. diétán, könnyű bedumálni egy 65 kilós átlagembernek aki esetleg szintén örökölhetett volna rossz géneket.

De tudjátok mit? Ezeket az embereket akik bedőlnek akár még egy rossz diétának is sokkal többre tartom, mint hármotokat egybevée, akik a chipset zabálva osztják az észt a szerencsés génjeikkel.


(valaki akinek a 90 napos diétától legadott kilók adták vissz a mozgáskedvét)

2009. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Teljes mértékben igazad van!:@ a mai 12,13,14 stb vagyis fiatalkorúak nagy többségét már meg*dugták és akkor jönnek a hülye kérdések pl.: nem védekeztünk lehetek terhes stb:S:S
2009. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

persze, tereld csak a témát attól lefogysz...


"hormonproblémái vannak, vagy bánatevő lesz."

Egyik sem kizáró ok, csak akaraterő kell. Akinek nincs az sose fog lefogyni ennyi.

Ha ésszel diétázol akkor van eredmény, ha nem akkor nincs. Nekem ez -9 kiló, probléma nélkül. Akaraterő kell, meg némi ész meg egykis internet.

2009. jún. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
A kedves mamikád zabál csipszet és közben osztja az észt. Én aszerint élek, amiket le szoktam írogatni tanácsként, és még sokan így vannak itt ezzel.
2009. jún. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nyugalom, emberek, kérem... Írtatok jó dolgokat és jó szempontokat, és ezt köszönöm is, viszont a kérdésem továbbra is az, hogy konkrétan a 90 napos mióta és mitől lett ilyen rendkívül népszerű, hogy gyakorlatilag mindenki, aki fogyni akar, erre ugrik rá?
2009. jún. 23. 08:14
 9/19 anonim ***** válasza:
a 90napos azért népszerű mert a sok birka egymást hitegeti vele hogy milyenjo. Ez kb olyan mint amikor avlaki márnagyon hisz valamiben egy ideje, és hiába mondják neki később hogy k*rvára nem így van, ő ha már ennyi energiátfektett bele abba hogy elhiggye, akkor nem fog változtatni. keress rá google: 90 napos elmebaj, a blog.builder-en volt róla egy cikk, érdemes elolvasni, és utána a kommenteket is. Le van írva egyértelműen hogy sz*r és az is hogy miért! Ennek ellenére foylamatosan jön újra-újra és újra olyan idióta, aki vagy nem tud olvasni, vagy a felfogási képességeivel vannak bajok és állítja h ez márpedig jó. Na az ilyenek terjesztik el a 90 naposat..
2009. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

Örülök, hogy egy ilyen tökéletes világban ilyen tökéletes emberek vannak mint ti.

Akármennyire hümmögsz.. igen létezik, hogy valaki pajzsmirigyproblémák miatt hízik meg és képzeld 1 vagy 2 gyerek után nagyon sok nőn is marad felesleg.

Ha nő a kedves válaszoló, kívánom, hogy egyszer neked is legyen részed a meghízás élményében és majd akkor megmutathatod.

Addig pedig, azt hiszem, mindenki abban hisz amiben akar, és ha vkinek a 90 napos a kapaszkodó, akkor legyen az.

2009. jún. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!